Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SSD

С-панел, настройки на форум

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Не се оправям с С-панела...

От къде, мога да настроя правата в форума през С-панел, защото няма такава опция в администраторския център в самия форум. 

И вторият ми въпрос е, как да си пусна пак форума от С-панела, защото другият админ направи нещо от админ. панел в форума и сега пише само:

Connection ProblemsSorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Искам да му махна правата, и да пусна форума пак... Той няма абсолютно никакъв достъп до С-панела, ФТП достъпа му е махнат отдавна, както и акаунта за вход, така че го е спрял 100% от администраторския панел в форума...

Не знаех, къде да я пусна темата, моля не я трийте ако съм объркал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Не се оправям с С-панела...

От къде, мога да настроя правата в форума през С-панел, защото няма такава опция в администраторския център в самия форум. 

И вторият ми въпрос е, как да си пусна пак форума от С-панела, защото другият админ направи нещо от админ. панел в форума и сега пише само:

Connection ProblemsSorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

Искам да му махна правата, и да пусна форума пак... Той няма абсолютно никакъв достъп до С-панела, ФТП достъпа му е махнат отдавна, както и акаунта за вход, така че го е спрял 100% от администраторския панел в форума...

Не знаех, къде да я пусна темата, моля не я трийте ако съм объркал!

Вероятно е променил паролата на базата данни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете поне, как се махат/добавят права... И някакъв вариант няма ли да го възтановя  :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете поне, как се махат/добавят права... И някакъв вариант няма ли да го възтановя  :mad:

Не знам как да добавяте и махате права от този панел. А за достъп се свържете с поддръжката на хостинга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.