Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам проблем с моя лаптоп.. който за съжаление не мога сам да реша.. и имам нужда от вашата помощ. Значи ползвам хоследно лаптопа когато отидохме на лагер и слушахме музика към 1 час и му нямаше нищо.. прибрах се вкъщи остай си го на масата включих го в зарядното .. и не го ползвах 1 ден.. включвам го вчера и си разцъквам из фейсбук.. и изведнъж почва яко забиване.. ама яко кво му се вика.. музиката от Winamp-a сечеше.. погледнах отстрани и лампата за натоварването ла лаптопа леко примигва.. като на всеки друг нормален компютър не беше загрял нито нищо .. изключих го не го ползвах 1 ден включих го.. и работи 20 мин.. нормално и пак почна яко забиване.. Лаптопа е сканиран НЯМА ВИРУСИ.. изчистен е от всички боклучиви програми още преди 2 месеца и му нямаше нищо.. работи нормало нито загрява нитоо.... НИЩО.. и изведнъж се случи това.. и незнам какво да правя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

1.Дайте една снимка от Task Manager

2.Все пак искам да видя температурите (http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50182)

Публикувано изображение

3.Почистете регистрите и временните файлове с CCleaner : (http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49967)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Дайте една снимка от Task Manager

2.Все пак искам да видя температурите (http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50182)

Публикувано изображение

3.Почистете регистрите и временните файлове с CCleaner : (http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49967)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Ето ти снимки ..които ги правих около 15 мин .. post-333221-0-30369200-1372520400_thumb.post-333221-0-38535600-1372520478_thumb.post-333221-0-36047600-1372520410_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно какво ли разбираш под лаптопа не загрява ?

Като гледам няма какво да товари а няколко температури над 60 градуса !!!!! Интересно под товар колко ли стигат а се вижда и някакво инфо че процесора ти в момента при тия температури работи под 1GHz.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай снимка от Task Manager.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно какво ли разбираш под лаптопа не загрява ?

Като гледам няма какво да товари а няколко температури над 60 градуса !!!!! Интересно под товар колко ли стигат а се вижда и някакво инфо че процесора ти в момента при тия температури работи под 1GHz.

И аз какво мога да направя.. ? Заради това съм създал тази тема за да ми помогнете :)

Дай снимка от Task Manager.

post-333221-0-81985500-1372566837_thumb.post-333221-0-97617800-1372566838_thumb. Eто :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз какво мога да направя.. ? Заради това съм създал тази тема за да ми помогнете :)

Като начало можеш да не говориш глупости от типа на 

работи нормало нито загрява нитоо.... НИЩО.. и изведнъж се случи това.. и незнам какво да правя..

А след това може да го занесеш да го почистят, като начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало можеш да не говориш глупости от типа на 

А след това може да го занесеш да го почистят, като начало.

Ами незнам.. на един приятел му държеше 70 или 80 градуса.. и за това мислех, че 60 градуса не е загряване.. извинявайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено лаптоп-а работи на високи градуси , занеси го да го почистят и да сменят термо-пастата мисля че нещата ще се оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... изчистен е от всички боклукчиви програми още преди 2 месеца и му нямаше нищо...

За два месеца се е набъкал отново с други „боклукчиви„ програми и процеси!Деинсталирай пак непознатите и неизползвани програми.Прегледай теми за оптимизация на системата.Ще откриеш че има доста настройки,които можеш да промениш,за да работи по леко лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам.. на един приятел му държеше 70 или 80 градуса.. и за това мислех, че 60 градуса не е загряване.. извинявайте.

Имам такъв лаптоп с Pentium 6100/ 2GHz. На 2 години е. При нормална работа - сърфиране в нета, музика, филми, по-вече от 50 гр. не вдига процесора. При тест за натоварване с Аида - 62 градуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Svetlio88
      Здравейте!
      От около месец съм собственик на смарт телевизор Philips 43PUS6262 /12  - 43", модел от 2017 година, с операционна с-ма Линукс.
      Като цяло съм доволен от картината, функцията амбилайт  е доста атрактивна глезотийка, но имам следния проблем.
      Телевизорът основно го използвам за гледане на филми от флашка. Обаче имам един малък проблем и имайки предвид, че телевизора струва повече от месечния ми доход, това почва леко да ме притеснява.
      При опит да пусна филм от флаш памет телевизора забива - показва черен екран, но  подсветката работи (все едно филма се е пуснал, но е блокирал още на първата секунда, когато екрана е черен). При натискане на копчета от дистанционното лампичката на самия телевизор мига, т.е. реагира на командите, но нищо не става. Нито мога да му дам exit, нито да изключа телевизора с дистанционното. При изваждане на флашката - същата работа. Единственото решение е да изключа телевизора от контакта. 
      След това дори и 20 пъти да пробвам да стартирам същия файл - всичко си е наред, филма си тръгва, без забивания и т.н.
      Направи ми впечатление, че след това забиване на флашката (в главната директория) имам някакъв странен файл без разширение, който е от порядъка на 1-2 ГБ, вероятно създаден от телевизора. Пробвах по името на файла да потърся нещо в Гугъл, но нищо не излиза. 
      Досега два пъти ми е забивал така и интересното е, че това се случва при опит да пусна филм от флаш памет непосредствено (1-2 мин.) след като съм включил телевизора. Флашката я разпознава, всички файлове чете, но при опит да стартирам видео файла забива.
      Снощи пак блокира, съответно изчаках няколко минути, но без резултат и някрая изкубах щепсела. Помислих си "да не би софтуера да е тръгнал да се обновява сам", защото в указанията изрично пише, че при обновяване не бива да се изключва, но не ми е показвало никакво съобщение за обновяване и вероятно става въпрос за най-обикновено забиване.
      Въпросите са ми:
      Това попринцип нормално поведение ли е за смарт телевизорите да блокират от време на време?
      Дали според вас има някаква зависимост от това дали блокирането е резултат от пускането на външна медия непосредствено след включване на телевизора (говорим за 1-2 мин след пускането му) или е просто съвпадение? Изключване на телевизора от контакта при подобно забиване може ли да повреди телевизора или софтуера му? 
      Не мисля да го рекламирам все още, защото до момента само два пъти от примерно 30 пускания би е правило проблем, дано е нещо инцидентно  
    • от Tosho55
      Здравейте,имам лаптоп Acer Aspire и от скоро,по-точно вчера имам проблеми...Докато си цъкам игра в момента World of Warcraft първите 20 мин всичко е окей,но после изведнъж всичко зацепва и скайпа ми зацепва и разговора с приятелите ми се затваря и след около 5 мин се оправя и си върви нормално бързо но след 10 минути отново много е досадно миналия ден нищо му нямаше ще съм много благодарен,ако някой помогне!  Благодаря предварително!  Това е снимка на лаптопа ми ако е нужна абсолютно същият на външен вид,е освен клавиатурата де!

А,да и да уточна лаптопа му беше сменена клавиатурата беше сложена термопаста и беше почистен и преинсталиран преди около месец и половина  
    • от professed
      Здравейте,
      Пиша набързо, понеже може да забие компютъра.
      Компютъра забива и трябва да го рестартирам, за да се оправи или се появява син екран и сам се рестартира. 
      Преди малко пак заби и гледам рамта от 4 гб имам само 2 usable. Нещо става.
      Прикачвам снимка от една програма, за да видите къде е проблема.
      П.С. Идеи?

• от Mari Veselinov
      Имам следният проблем от доста време вече 2 години на пс то ми гледам тв онлайт сайтовете който използвам са нов тв на живо и бтв на живо нямах проблем до скоро но преди няколко дена започна да забива,лаги,цепи,насича кой както иска да го нарича пробвах нов браузър нищо прейнсталирах адоуп нищо после линдолс медия плеър нищо мислех да не би да грее видеото не е мисля че  не е от псто с амд семпром 140 2.7 мгх 3 гб рам и няква вътрешна видеочип който си е на дъното не играя игри не обработвам видео само браузвам и понякога гледм филми няма много програми на него аа да техлих и адклиинър нестава търках хистори и бисквитки не прием всякакви мнения без хейт за начина ми на писане кой каквото има да каже да го каже(относно темата де ) п.с видеота в тубата си ги гледам без проблем самоя комп не лагизабива много рядко само когато е натоварен много но едвам се забелязва 
    • от ZlotoFtw
      Здравейте, преди 2 дни си купих лаптоп (ето го и него) и ми направи впечатление, че например щом пусна CS:GO или League of Legends видеото не е както трябва.
      При CS:GO започва да прескача картината и да не се вижда нищо (прикачвам клип по - долу). Искам да отбележа, че това го прави само на Fullscreen, а на Fullscreen Windowed го няма този проблем.

При League of Legends - просто от време на време забива и трябва да табна и да се върна в играта, за да продължи.
      Дори да сложа на ulta high всичко си върви нормално, но явно си има някъде друг проблем.

Все още мога да го върна и въпроса ми е какво да правя? Да го закарам ли в сервиза им или не знам...
      video-1445458690.mp4.mp4
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.