Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

liusien

Сайт за помнене на GSM тел. номера?

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Предполагам, че това е мястото където да задам въпроса си... И така - преди няколко години бях попаднал на сайт където, след регистрация можеше да се копират телефонните номера от GSM апарата. Спомням си, че накрая на линка бяха буквите " cz "... Моля, ако някой знае този сайт, нека да го изпише тук или друг подобен такъв... Как ли не се опитвах да си копирам телефонните номера - за всеки случай, но не мога... Тъп ли съм, не знам ли, но не мога - признавам си! ;)  Предварително ви благодаря!......... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Предполагам, че това е мястото където да задам въпроса си... И така - преди няколко години бях попаднал на сайт където, след регистрация можеше да се копират телефонните номера от GSM апарата. Спомням си, че накрая на линка бяха буквите " cz "... Моля, ако някой знае този сайт, нека да го изпише тук или друг подобен такъв... Как ли не се опитвах да си копирам телефонните номера - за всеки случай, но не мога... Тъп ли съм, не знам ли, но не мога - признавам си! ;)  Предварително ви благодаря!......... :)

За да се копират контактите е нужно да е смартфон. А ако е смартфон имате различни опции в зависимост от операционната система

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв модел е телефона? Не е точния раздел все пак..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се копират контактите е нужно да е смартфон. А ако е смартфон имате различни опции в зависимост от операционната система

Не, телефона е най-обикновен - Sony Ericsson K710...  Не беше нужна никаква по-специална технология за прехвърлянето на номерата - само един SMS беше нужен... :(

Моля да ме извините, че не е в подходящия раздел въпроса ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, телефона е най-обикновен - Sony Ericsson K710...  Не беше нужна никаква по-специална технология за прехвърлянето на номерата - само един SMS беше нужен... :(

Моля да ме извините, че не е в подходящия раздел въпроса ми!

Хм, аз знам за какво иде реч, но такъв софтуер се продава и използва само от мобилните оператори, защото им трябват и някои от ключовете то вашата карта за да могат да се аутентикират. Услугата се нарича Addressbook backup и може да архивира само телефоните от СИМ картата ви. Но не знам кой я предлага за общо ползване, тя бикновено се предлага от мобилни оператори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да изчакам - дано някой има идея... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си запишеш номерата на "хартиен носител"? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш бекъп на тел - номера, смс-и и т.н. - то щом ползваш СониЕриксон - то мисля че това ще е най-доброто предложение - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49050 . Не ти е нужно да си качваш лични дайнни в нет-а - ако искаш можеш да си направиш бекъп и да си го качиш на пощата за всеки случай - или на някой сайт. Аз ползвам Сони Ериксон v630i и съм много доволен от тази програма. Има и бг език ако английския ти е проблем. Пожелавам ти успех. Може да се свържеш или с блутут-а (ако имаш на компа) или с датакабел-а на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш бекъп на тел - номера, смс-и и т.н. - то щом ползваш СониЕриксон - то мисля че това ще е най-доброто предложение - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49050 . Не ти е нужно да си качваш лични дайнни в нет-а - ако искаш можеш да си направиш бекъп и да си го качиш на пощата за всеки случай - или на някой сайт. Аз ползвам Сони Ериксон v630i и съм много доволен от тази програма. Има и бг език ако английския ти е проблем. Пожелавам ти успех. Може да се свържеш или с блутут-а (ако имаш на компа) или с датакабел-а на телефона.

Лъки, благодаря ти за помощта! Сега ще видя дали ще се оправя, че нещо компа не ще да познае телефона... :( Става въпрос за датакабела... когато си иска го познава, но все по.често не го разпознава! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем!... :(  Инсталирах програмата и нищо не става... Излиза ми съобщение, че "...връзката с телефона не може да бъде установена, не може да се отвори порт СОМ3 - Портът не може да бъде намерен!..." Не съм силен в компютрите - това може да е нещо елементарно, но като не знам къде да пипна?! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като стартираш програмата отиди на Файл-Настройки (F2) и от там Свързване и цъкаш долу в дясно - Търси устройство. Ако имаш драйвери за тел и усбитата всичко ще ти о ок. При мен работи и с кабелно свързване и със Блутута.

Ако не се получи така отиваш в Device Managment , от там избираш Ports, и на порта който ти е за кабела или за блутута цъкаш двапъти на него. от отворилия ти се прозорец отиваш на втория таб - Port Setings  и избираш Advanced..

От там можеш да смениш номера на порта в случай че номер 3 е зает - от падащото меню COM Port Number. Пробваш докато се получи - но не се изхвърляй с голям номер порт - пробвай с едноцифрените кой е свободен. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкю, Лъки! :)  Стискай ми палци!!! :help wanted4:

PS - Успях, Лъки, успях!!! :wink12:  Хиляди благодарности за съветите ти и помощта!!! :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкю, Лъки! :)  Стискай ми палци!!! :help wanted4:

PS - Успях, Лъки, успях!!! :wink12:  Хиляди благодарности за съветите ти и помощта!!! :handshake:

Радвам се че успях да помогна. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.