Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели! Предполагам, че това е мястото където да задам въпроса си... И така - преди няколко години бях попаднал на сайт където, след регистрация можеше да се копират телефонните номера от GSM апарата. Спомням си, че накрая на линка бяха буквите " cz "... Моля, ако някой знае този сайт, нека да го изпише тук или друг подобен такъв... Как ли не се опитвах да си копирам телефонните номера - за всеки случай, но не мога... Тъп ли съм, не знам ли, но не мога - признавам си! ;)  Предварително ви благодаря!......... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели! Предполагам, че това е мястото където да задам въпроса си... И така - преди няколко години бях попаднал на сайт където, след регистрация можеше да се копират телефонните номера от GSM апарата. Спомням си, че накрая на линка бяха буквите " cz "... Моля, ако някой знае този сайт, нека да го изпише тук или друг подобен такъв... Как ли не се опитвах да си копирам телефонните номера - за всеки случай, но не мога... Тъп ли съм, не знам ли, но не мога - признавам си! ;)  Предварително ви благодаря!......... :)

За да се копират контактите е нужно да е смартфон. А ако е смартфон имате различни опции в зависимост от операционната система

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв модел е телефона? Не е точния раздел все пак..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да се копират контактите е нужно да е смартфон. А ако е смартфон имате различни опции в зависимост от операционната система

Не, телефона е най-обикновен - Sony Ericsson K710...  Не беше нужна никаква по-специална технология за прехвърлянето на номерата - само един SMS беше нужен... :(

Моля да ме извините, че не е в подходящия раздел въпроса ми!

Редактирано от liusien (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, телефона е най-обикновен - Sony Ericsson K710...  Не беше нужна никаква по-специална технология за прехвърлянето на номерата - само един SMS беше нужен... :(

Моля да ме извините, че не е в подходящия раздел въпроса ми!

Хм, аз знам за какво иде реч, но такъв софтуер се продава и използва само от мобилните оператори, защото им трябват и някои от ключовете то вашата карта за да могат да се аутентикират. Услугата се нарича Addressbook backup и може да архивира само телефоните от СИМ картата ви. Но не знам кой я предлага за общо ползване, тя бикновено се предлага от мобилни оператори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш бекъп на тел - номера, смс-и и т.н. - то щом ползваш СониЕриксон - то мисля че това ще е най-доброто предложение - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49050 . Не ти е нужно да си качваш лични дайнни в нет-а - ако искаш можеш да си направиш бекъп и да си го качиш на пощата за всеки случай - или на някой сайт. Аз ползвам Сони Ериксон v630i и съм много доволен от тази програма. Има и бг език ако английския ти е проблем. Пожелавам ти успех. Може да се свържеш или с блутут-а (ако имаш на компа) или с датакабел-а на телефона.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да си направиш бекъп на тел - номера, смс-и и т.н. - то щом ползваш СониЕриксон - то мисля че това ще е най-доброто предложение - http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49050 . Не ти е нужно да си качваш лични дайнни в нет-а - ако искаш можеш да си направиш бекъп и да си го качиш на пощата за всеки случай - или на някой сайт. Аз ползвам Сони Ериксон v630i и съм много доволен от тази програма. Има и бг език ако английския ти е проблем. Пожелавам ти успех. Може да се свържеш или с блутут-а (ако имаш на компа) или с датакабел-а на телефона.

Лъки, благодаря ти за помощта! Сега ще видя дали ще се оправя, че нещо компа не ще да познае телефона... :( Става въпрос за датакабела... когато си иска го познава, но все по.често не го разпознава! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем!... :(  Инсталирах програмата и нищо не става... Излиза ми съобщение, че "...връзката с телефона не може да бъде установена, не може да се отвори порт СОМ3 - Портът не може да бъде намерен!..." Не съм силен в компютрите - това може да е нещо елементарно, но като не знам къде да пипна?! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като стартираш програмата отиди на Файл-Настройки (F2) и от там Свързване и цъкаш долу в дясно - Търси устройство. Ако имаш драйвери за тел и усбитата всичко ще ти о ок. При мен работи и с кабелно свързване и със Блутута.

Ако не се получи така отиваш в Device Managment , от там избираш Ports, и на порта който ти е за кабела или за блутута цъкаш двапъти на него. от отворилия ти се прозорец отиваш на втория таб - Port Setings  и избираш Advanced..

От там можеш да смениш номера на порта в случай че номер 3 е зает - от падащото меню COM Port Number. Пробваш докато се получи - но не се изхвърляй с голям номер порт - пробвай с едноцифрените кой е свободен. Успех

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкю, Лъки! :)  Стискай ми палци!!! :help wanted4:

PS - Успях, Лъки, успях!!! :wink12:  Хиляди благодарности за съветите ти и помощта!!! :handshake:

Редактирано от liusien (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкю, Лъки! :)  Стискай ми палци!!! :help wanted4:

PS - Успях, Лъки, успях!!! :wink12:  Хиляди благодарности за съветите ти и помощта!!! :handshake:

Радвам се че успях да помогна. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.