Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

awaken

Изясняване

Препоръчан отговор

Здравейте!Взех си това чудо http://www.technomarket.bg/products/09128768/prestigio-e-book-reader-per5274b и тъй като пише,че се поддържа ПДФ някой дали ще може да ми обясни как точно се нагласят нещата,за да тръгна да чета от един ПДФ файл,защото опитите ми до момента бяха неуспешни.Поразрових се преди това в нета и попаднах на един коментар за някаква DRM защита.Надявам се да тръгнат **ба и файловете,тъй като трябва да чета за изпит от тях.Знам,че изборът на покупката не е добър,но идеята ми първоначално беше да не е добра,а просто колкото да върши минамална работа.Предварително искам да приемете извинението ми,ако съм сбъркал с директорията на темата. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво коментират и се поддържа,но на телефона с Андроид 2.(нещо си) от плей стор съм си инсталирал фри Адоб Акробат и отваря ПДФи.

Адоб Райдър-извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата за четене ми е Aldiko Book Reader и като сложих чрез usb един док и един пдф файл,после само ме изхвърляше от програмата.Явно   тя е само за epub.Мисля да ги ковентирам двата горни файла в epuba да видим кво ще стане.Но все пак някой може ли да каже каква програма трябва да се сложи или какво да се направи за да се чете нормално пдф-то,док-а и др.,е така да го сложиш и да четеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, темата мирише...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Взех си това чудо http://www.technomarket.bg/products/09128768/prestigio-e-book-reader-per5274b и тъй като пише,че се поддържа ПДФ някой дали ще може да ми обясни как точно се нагласят нещата,за да тръгна да чета от един ПДФ файл,защото опитите ми до момента бяха неуспешни.Поразрових се преди това в нета и попаднах на един коментар за някаква DRM защита.Надявам се да тръгнат **ба и файловете,тъй като трябва да чета за изпит от тях.Знам,че изборът на покупката не е добър,но идеята ми първоначално беше да не е добра,а просто колкото да върши минамална работа.Предварително искам да приемете извинението ми,ако съм сбъркал с директорията на темата. Благодаря!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение. 2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.