Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема е следния: Започнах да правя един мултиезичен сайт на Joomla 2.5.11, като преди това изгледах ей тоя урок

,за да се науча как точно стават нещата. Направил съм всичко както е показано в урока, но проблемът е че когато премина на английски и кликна например на бутон ABOUT US, линкът не води кък страницата , а ми излиза грешка 404. Моля Ви за помощ, дайте ми някакво решения, понеже аз не го намирам. Сайтът е на адрес: http://www.limesboilers.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам, че си оправил проблема, но имай предвид, че с един много елементарен хак, PHP ми връща грешка с доста добро описание на структурата и папките на сайта - един вид, в момента сайтът е като разграден двор и дано фирмата притежател да няма зложелатели. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast-а блокира сайта с предупреждение за троянец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирустните програми понякога когато засекат непознат файл го индефицират като вирус.

ПП:С NOD и AVG при мен не показа нищо такова.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.