Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ShingamiBG

Препоръчайте ми монитор

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да си взема монитор 23-24 " предполагам ,че мога да дам около 400 лв .Монитора ще се ползва за игри и работа.Препоръчайте ми някакви марки, защото не съм толкова наясно.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да го мислиш. Взимай си DELL U2412m за малко под 500 лева. Излиза от бюджета, но така или иначе това не е покупка, която правиш всеки ден, а мониторът е класИ над всички останали в този ценови диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина държите на качество един от най-добрите в този ценови диапазон-Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms.Стилна изработка,перфектни цветове,матов дисплей,което е плюс и възможност за коригиране на височина,ъгъл на виждане на монитора.Ето и подробни ревюта и няколко теста,които показват плюсовете и минусите на този продукт.Желая Ви успех при покупката.Това е само едно предложение избора ще бъде Ваш. :)

Dell U2312HM review - FlatpanelsHD  

Dell U2312HM Review - TFT Central

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 390,90 лв.

Ето едно според мен перфектно предложение според бюджета ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни видях в търговска верига Техномаркет предлагат 

Acer h236hl за 320лв. на външен стил е прекрасен поне от мой поглед и е 23 инча в технополис е 329лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за ASUS , като марка и BENQ .Питам само информативно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бих ти предложил Дел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бих ти предложил Дел

И то 24 инчов със съотношение 16:10 и IPS матрица :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам ,че DELL е най-доброто което може да се вземе в момента на пазара за тези пари.Питам защото другите два монитора мога да си ги намеря за по 200-250 лв а разликата в цента е голяма .Кажете ,дали има някой с такива монитори и да ли са доволни,проблеми имат ли.Друго ,което искам да питам ,някой пазарил ли е от http://www.emag.bg ,там DELL u2312hm ultrasharp IPS е за 330 лв ,а в официалният вносител на ДЕЛ е 410 лв.Нещо не ми се връзват нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи кой вносител гледаш, може просто да не са си обновили информацията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами гледам Stemo във Варна ,а даже им изпратих е-майл да ги питам и ми казаха ,че го имат и с остъпката е 370 лв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същият в никем е 356 лв.Ако цената в еМаг е актуална,си е чудесно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.