Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

първо съжалявам ако темата не е в правилния раздел ,значи след като стартира windowsa компютъра се замръзва и повече не работи ,пробвах много неща 
дори не мога да преинсталирам компютъра, показва press any key to boot from cd or dvd и пак замръзва ,а когато влизам в safe mode не замръзва.

х-тика на компютъра :
Рам : 1gb ddr2 667
Видео карта : asus gf 7100gs 
Дънна платка : PSL - VM 1394
Процесор : intel® core2 cpu 6420 @ 2.13 GHz 2.13 GHz
Захранване : HH-300ATX(PF)

Помагайте моля .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си първо заглавието на темата, защото ще я затворят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо съжалявам ако темата не е в правилния раздел ,значи след като стартира windowsa компютъра се замръзва и повече не работи ,пробвах много неща  дори не мога да преинсталирам компютъра, показва press any key to boot from cd or dvd и пак замръзва ,а когато влизам в safe mode не замръзва. х-тика на компютъра : Рам : 1gb ddr2 667 Видео карта : asus gf 7100gs  Дънна платка : PSL - VM 1394 Процесор : intel® core2 cpu 6420 @ 2.13 GHz 2.13 GHz Захранване : HH-300ATX(PF) Помагайте моля .

Прегряване, проблем със захранването. И темата ви е за хардуерен раздел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегряване, проблем със захранването. И темата ви е за хардуерен раздел

сега ще сменям захранването да видим дали ще се оправи .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато сменяш захранването, провери дали няма подути кондензатори, особено около южния мост. На мен ми прилича на неработещ контролер на харда. Пробвай да разкачиш харда и ДВД-то и да видиш дали работи тогава.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи смених харда и захранването компа си тръгна няма лаг , проблема идва или от захранването или от харда 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

замръзването е бил от хард диска има ли начин да го оправям ,че не ми са дава пари за нов 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

замръзването е бил от хард диска има ли начин да го оправям ,че не ми са дава пари за нов 

За съжаление не. Като последен вариант сменете кабела но вероятността е малка проблема да е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.