Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Разглеждам си съдържанието и пише: "Има 8 елемента от Krasimir Trifonov (Ограничение на резултатите до 26 юни 2012)"

Това как да го разбирам, щом навършат 1г. темите автоматично се трият, или само не се показват в списъка със съдържанието, но иначе си ги има във форума?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разглеждам си съдържанието и пише: "Има 8 елемента от Krasimir Trifonov (Ограничение на резултатите до 26 юни 2012)"

Това как да го разбирам, щом навършат 1г. темите автоматично се трият, или само не се показват в списъка със съдържанието, но иначе си ги има във форума?

Търсенето се ограничава до една година, иначе темите са си във форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така. Ти не виждаш подредени в съдържанието си всички теми, но те са си във форума. Ако се използва търсачката на форума - ще бъдат открити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм, стига да им е запомнил имената :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хм, стига да им е запомнил имената :)

Не е важно това. Може да заложиш да търси по Автор и предполагаеми думи, които има в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но така е доста тромаво. Няма ли начин да се махне това ограничение, админите на стайта да го направят само опционално - който иска да може да си го изключи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но така е доста тромаво. Няма ли начин да се махне това ограничение, админите на стайта да го направят само опционално - който иска да може да си го изключи?

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да са доста глупави, ако го направят. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?

Защото големината на базата данни ще е огромна и ще затруднява работата. Не сме форум с 300 човека, а с хиляди. Замислял ли си се технически какво означава това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото големината на базата данни ще е огромна и ще затруднява работата. Не сме форум с 300 човека, а с хиляди. Замислял ли си се технически какво означава това?

Но във кофата може да се направи да надзъртаме  ;)  без да товарим форума :Dкато на други места .

Иска ми се от време на време да се развеселя - нещо като секцията във форума празни приказки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но във кофата може да се направи да надзъртаме  ;)  без да товарим форума :Dкато на други места . Иска ми се от време на време да се развеселя - нещо като секцията във форума празни приказки

Кошче имаше, после го трихме 10-тина колеги в рамките на 3-4 дни :D :D :D Тогава за 1-ви път бях глобален, защото трябваше да се удари едно рамо :D Имаше причина и за това, ама не ми се обяснява :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли начин да му се намали пространството - като при Win ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, разбира се ще коства повече обем данни, ама чак пък да е неизпълнимо. вярно хиляди, ама мнозинството от тия хиляди се регистрират колкото да зададат 1-2 въпроса, активните потребители са далеч по-малко.. аз затова предлагам да е опционално - по подразбиране да си го има ограничението, няма да са чак толкова мераклиите на които ще ни хрумне да го махнем. Пък и то тука настройките са толкова сложни че повечето потребители надали някога са ги барали ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, разбира се ще коства повече обем данни, ама чак пък да е неизпълнимо. вярно хиляди, ама мнозинството от тия хиляди се регистрират колкото да зададат 1-2 въпроса, активните потребители са далеч по-малко.. аз затова предлагам да е опционално - по подразбиране да си го има ограничението, няма да са чак толкова мераклиите на които ще ни хрумне да го махнем. Пък и то тука настройките са толкова сложни че повечето потребители надали някога са ги барали ;)

Никой не е казал, че е неизпълнимо. По-скоро икономически, физически и както искаш там го кажи - необосновано... В интерес на истината, ти май си 1-вият, който задава подобен въпрос... И истината е, че за 1 човек няма да се направи това. А и аз го смятам за адски непрактично. Не виждам и каква може да е идеята в това... И пак казвам. Дали/или базата данни ще натежи зверски. Отделно, че е малоумно опция без реална функция... Ти имаш 38 мнения. На теб ти е лесно да намериш каквото и да е, защото темите, в които си писал са "=38" или по-малко от "38". За нормалният потребител, дето има 100-1 000-10 000 мнения дали тази опция въобще би му свършила работа да намери това, което търси? Или ще ползва търсачката? Аз, лично за себе си, за неща на повече от 2-3 седмици ми е адски трудно да го намеря, преглеждайки този списък. По-лесно ми е да ползвам търсачката. И с малко логика (и пакет) се намира всичко... Та отговора остава един единствен: НЕ. И точка по въпроса. Не виждам какво може да се напише повече по темата. И да обобщим: - Не е практично. - Заемащо ресурси. - Отнемащо доста време променяне на кода, което не се знае как ще се имплементира в следваща версия. - Не е желано от потребителите и реално няма да има приложение. - Напълно ненужно. Та... Не. Доволен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.