Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Препоръчайте ми готварска печка (голяма) до 400лв, нормална (не за вграждане), енергиен клас "А" и сайт от където може да се поръча. Защото, аз нямам представа коя да избера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че това се гледа на място . Отиди в техно маркет/полис и си избери , можеш да се пазариш за 5% отстъпка , все едно я поръчваш от интернет :) + това ще ти я закарат до вас в рамките на града - безплатно :D

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся готварска печка, която да отговаря на няколко условия:1. Да е с вентилаторна фурна(това е най-важното условие).2. Да има газова горелка(котлон).3. Да има стъклокерамичен плот (котлон).Прегледах всички оферти(поне на водещите производители), но тази комбинация не можах да открия. Гледах за мини фурна(малка готварска печка), и за "нормални" готварски печки, но не намерих това което търсих. Незнам, може би, тази комбинация от котлон на газ + стъклокерамичен котлон + вентилаторна фурна не е добра комбинация относно експлоатацията на уреда, или нещо си пречат тези компоненти, но никъде не намерих това "животно".Ще съм благодарен на всеки който помогне за избора. Финансовия лимит е 600 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вентилатора това е една недомислица. Поема стаен въздух между капака на фурната и загрят излиза от вентилатора на гърба на фурната през един отвор зад котлоните и отоплява стаята. Така фурната се охлажда и не може да пече. Производителите са чули но не до разбрали. Вентилатора трябва да върти въздуха вътре във фурната, но такава не съм виждал.

Редактирано от koce53 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся готварска печка, която да отговаря на няколко условия: 1. Да е с вентилаторна фурна(това е най-важното условие). 2. Да има газова горелка(котлон). 3. Да има стъклокерамичен плот (котлон). Прегледах всички оферти(поне на водещите производители), но тази комбинация не можах да открия. Гледах за мини фурна(малка готварска печка), и за "нормални" готварски печки, но не намерих това което търсих. Незнам, може би, тази комбинация от котлон на газ + стъклокерамичен котлон + вентилаторна фурна не е добра комбинация относно експлоатацията на уреда, или нещо си пречат тези компоненти, но никъде не намерих това "животно". Ще съм благодарен на всеки който помогне за избора. Финансовия лимит е 600 лева.

Прав си такова животно няма, защото от високата температура на горелките ще се пукне стъклото на плота. А за вентилатора това е една недомислица. Поема стаен въздух между капака на фурната и загрят излиза от вентилатора на гърба на фурната през един отвор зад котлоните и отоплява стаята. Така фурната се охлажда и не може да пече. Производителите са чули но не до разбрали. Вентилатора трябва да върти въздуха вътре във фурната, но такава не съм виждал.

Преди да пишете глупости, проверете какво се продава тук и там. Естествено е над бюджета, но "животното" си го има. Това за вентилатора и отвора отзад е същото, но за него ще въздържа от коментар. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости ли?!? Аз лично не видях във въпроса ми за търсене на печка да съм писал някаква глупост, ама както и да е.Нарочно съм писал "бюджет 600 лева", понеже ми са вижда твърде скъпичко за печка да дам 1000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има предложение подобно на това което е предложил @gyps, но на цена до 600 лева, (без значени марката)  моля кажете. 

Склонен съм и на компромис с котлоните, може  само газови да са, но държа на фурната да е вентилаторна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такава комбинация но лично не виждам смисъла от комбинация стъклокерамика и газ. От двайсетина години ползвам дом. печки(2 броя) само със стъклокерамичен плот и фурна с обдухване и грил. Първата не се спомням марката но плота беше"CERAN" ако не се лъжа и я смених преди две години с "БЕКО" защото жената навремето когато я купихме(за около 700 хил.) е болна на тема чистота и след ползване на фурната и зацапване взех някакъв спрей специално за почистване на нагарите но той и е....... майката на фурната - корозира дъното( това стана след години) и затова я сменихме с нова но старата още се ползва интензивно от майка ми и работи но на дъното на фурната съм сложил тънка алуминиева ламарина.  Конкретно стъклокерамичния плот се нагрява за около 12-15 секунди като стигне зададената температура изключва и включва нагреватели и сме много доволни а и се чисти по лесно. Но под 800лв. трудно ще намериш такава.

Редактирано от georgi6 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм с индезит комбинирана супер доволен съм с грил , вентилатор и т.н от 5-6 години е ползваме не е мръднала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Препоръчайте ми готварска печка (голяма) до 400лв, нормална (не за вграждане), енергиен клас "А" и сайт от където може да се поръча. Защото, аз нямам представа коя да избера.

вземи си   Мечта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си нещо по-евтино, напримeр майка ми от няколко години има NEO (фурна, газов и бързонагряващ ел.котлон) и е страшно доволна (по сервизната книжка ремонтът и сглобката става в Хасково, работи бързо, прекрасно и се чисти лесно, частите му са ужасно евтини - нагревател за фурна 5 лева и пр.). Сам си избери функциите и котлоните, които искаш да има. Относно поръчката - сравняваш офертите в магазините и тичаш на най-изгодната :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсим си стъклокерамична печка 50см широчина. Старата е gorenje и май пак ще вземем от тях. Има в промоция няколко, но като оптимален вариант между цена и екстри. http://www.gorenje-dom.com/sh/index.php?id_product=42&controller=product

Някой ако има мнение или предложение за стъклокерамичните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.