Премини към съдържанието
Българче

Как бихте се чувствали ако живеете срещу R.I.P.`s

Препоръчан отговор

М да ви попитам как бихте се чувствали ако живеете срещу гробищният парк на родният си град ... ?! :)

Aз да ви кажа,че не е много приятно ... защото всеки ден виждаш как белите плочи се увеличават със някаква голяма скорост sad.gif!Ама в интерес на истината си има и предимства ... няма да давам пари за транспорт хихи :yanim:! Малко черен хумор не идва зле от време на време :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих се чувсвал по-добре,от колкото да живея срещу циганския квалтал.

Гробищата винаги са ми навявали чувство за безметежност и покой.Когато се разхождаш по алеите и четеш полуизтритите надписи усещаш как всичко е суета и няма за къде да бързаш-все ще стигнеш до там-важното е да имаш някой,който да ти напише нещо мило на гроба...... sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
М да ви попитам как бихте се чувствали ако живеете срещу гробищният парк на родният си град ... ?! :)

Aз да ви кажа,че не е много приятно ... защото всеки ден виждаш как белите плочи се увеличават със някаква голяма скорост sad.gif!Ама в интерес на истината си има и предимства ... няма да давам пари за транспорт хихи :yanim:! Малко черен хумор не идва зле от време на време :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

Всички вървим натам, някои ще стигнат по-рано...

До доказване на противното ще считам живите за далеч по-опасни. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е вие пък сега, млади сме още пък да мислим за смъртта. Не трябва така, ще ни побелеят косите. Не знам дали е приятно, но мен би ме било малко страх от тази пустош пред прозореца ми, но от друга страна и в центъра на оживен град не е по-добре. Ако обичаш спокойствието това е точното място за "почивка в пълен мир" :) като заговорихме за черен хумор. И не бързайте да тръгвате към светлината, защото може да не попаднете където сте очаквали devil.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз също смятам живите за по-опасни,отколкото мъртвите.Няма нищо страшно да живееш в близост до гробище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
аз също смятам живите за по-опасни,отколкото мъртвите.Няма нищо страшно да живееш в близост до гробище.

<{POST_SNAPBACK}>

В интерес на истината са свиква и не ти прави впечатление ... на мене ми е се тая ама ми става гадно като гледам,че всеки ден в гробищният парк се поставя по една мраморна плоча ... е това е гадното поне за мене sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма да е добро чувството да живея на такова място. За някои не е толкова страшно, свиква се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е въпрос за гледката, а въпрос на психическата представа на човек. Понякога е доста трудно да се понесат красивите дървета, храсти и цветя, които виреят сред надгробни камъни. Но пък това, че човек живее с такава гледка не значи, че е ненормален, дори може да се сметне, че изпитва уважение към загубилите живота си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митака ... ако това беше комплимент благодаря :)

Пък за живъркането срещу такъв парк ... е доста добре бих казал ... не е шумно спиш си спокойно и е хубавичко до у нас горичка има и ... така ... не е толкова зле ... :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както е има на предвид, че с изчукване на букви върху камък /респ. надгробни плочи/ си изкарвам перхраната засега не ми влияе много зле.

Даже бих ви разказал една случка как щях да забия носа в един гроб.

Клент идва и поръчва вече на поставен паметник да се изчука допълнително име. И аз отивам с всички инструменти, шаблон с буквите - всичко. И понеже единя вариант е да съм легнал до покойника и да бачкам, а другия е да мина отзадната страна на паметника и да се наведа и така с главата надолу да "пиша". Е избрах втоярия вариант - оказа се, че паметника от 10 години не е добре монтиран и като се облегнах щях да полетя заедно с него надолу и да ме затисне евентуално.

П.П. Ами в този грибищен прак си е много тихо и спокойно - супер по-ми е кеф да се разжходам там отколкото в центъра на Пазарджик и да гледам само някакви лумпени!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

във едно село гробищата бяха във задния двор на един човер (педставете си как реагира детето когато му кажат нещо страшно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих се страхувал за всеки случай.Сигурен съм че хората които живеят срещу гробищата не им прави впечатление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е толкова зле.като не е умрял твой близък е добре макари да живееш пред гробищата.За децата не е добре,защото те си мислят всякакви работи (духове,вампири,мумии).!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаете оня виц - Преди живеех срещу затвора,сега живея срещу дома. biggrin.gif

Та в този смисъл по-добре да си в жилище срещу гробището,отколкото в гробище срещу жилището... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея в Надежда 5 ама точно срещу гробищата на бакърена фабрика - стаята ми гледа натам. Мога само да кажа, че гледката от предната ни квартира, която беше в Слатина и гледаше към един отвратително грозен и да не казвам колко шумен строеж беше къде къде по-гадна. Тука поне гледам към тихо и спокойно и особено много зелено място. Не виждам какво му е неприятното или лошото.

П.С. А и само не ми казвайте че няма всички да идем там :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе на мен ще ми по гадно да живея срещу "чернобил",а знам че има и такива хора :rolleyes:,дори в момента,без базик

Редактирано от mclaren (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.