Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

awaken

Помощ при четене на pdf на един таблет

Препоръчан отговор

Здравейте!Взех си PRESTIGIO E-BOOK READER PER5274B и не мога да се оправя с четенето на пдф формат.Пише,че се поддържа и се отваря от съответната фабрична програма.Обаче като сложа книгата на пдф чрец usb-то и влизам в програмата изобщо не се отваря или ако стане излиза мигновенно.Конвентирах го на epub и пак не стана,тъй като излиза размазано или не може да се увеличава.Конвентирах също така от doc. на epub и стана.Та ако може някой да даде някаква насока или съвет ще съм страшно благодарен,щото все пак идеята на закупуването ми беше именно да чета пдф.Аз ли бъркам някъде или просто си е развалина,ама все пак му е втори ден,не може от толкова рано :D Искам даа попитам също и за гаранционното обслужване,какъв е шанса да заменят този продукт със същия,но нов,разбира се ако се наложи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.