Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

slenderr

Избор на геймпад

Препоръчан отговор

Здравейте. Ами хораа имам PC ии искам да играя със джойстик. Засега съм се спрял на това Gamepad Genius MaxFire Grandias 12V, вибрация, макро & турбо функции, USB Всичко друго също ще е ок. Само да не превишава 35 лева и ако може да е от jarcomputers.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA PC USB /62860 - Този го имам от 2г. и 6 месеца много е добър никакви проблеми нямам с него (2бр. имам). Вибрацията е много-добра за 17 лева е супер :) (Аз го набарах за 15лв.) Вие за 34лв. си взимате 2бр. :) Надявам се не е проблем, че магазина е ТехноПо**с. Само трябва със машинно масло да смазвате пумпала, защото започва да скърца. Джойстика е много-здрав много-пъти е падал от бюрото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на сайта има търсачка - пишеш gamepad, излизат 27 линка, от които отхвърляш тия с "няма на пазара", както и тия над 35 лв...

p.s. марка trust я пропусни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо до 45..Извинете объркал съм се и мки трябва само 1 брой.. А и доставката от Технопо***с  е 10 лева така че не си струва, а джар ми правят отстъпки така че да не плащам доставка

Ами като пусна търсачката в дцар ми излиза че това май е най-скъпо и може би най-добро Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо така, ама не мен ми излиза "Доставка: 0.00 лв". Ако е така по-добре както е казал VipKokata .

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги видя тези 10лв. доставка ?!? Имаш 1г. гаранция :) 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е 0 супер, но искам нещо, което да тръгват повече игри и да прилича на контролер от xBox 360

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо до 45..Извинете объркал съм се и мки трябва само 1 брой.. А и доставката от Технопо***с  е 10 лева така че не си струва, а джар ми правят отстъпки така че да не плащам доставка

Ами като пусна търсачката в дцар ми излиза че това май е най-скъпо и може би най-добро Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

ето условията за доставка http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=20&i=22 що си мислиш че е безплатна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам братовчед който работи там и съм се уредил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че тогава го уговори да ти даде играчката за проба, и ще я пазиш в търговски вид, за да я върнеш ако не ти хареса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам точно 2 от тия под бюрото в момента на 5+ години.единия още си бачка,а какво ли не са видели.

взети са от метро и по спомен-около 15лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че тогава го уговори да ти даде играчката за проба, и ще я пазиш в търговски вид, за да я върнеш ако не ти хареса...

Последно кой да взема

Gamepad Genius MaxFire Grandias 12V, вибрация, макро & турбо функции, USB

Или това Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичовее казвайтее Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB или A4Tech Bloody V3, оптична (200 - 3200dpi), USB . Защото утре ще вземам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngelofDeath9
      Здравейте! Преди известно време имах проблеми, бях си купил нов безжичен джойстик, но не работеше, затова го върнах и си взех нов. Всичко беше добре, преди да включа новия. Tръгва на абсолютно всеки компютър, на който съм пробвал, дори без драйвъри, с изключение на моя, като се има на предвид, че има и драйвъри. Мислих, че е нещо проблем с Windows-a и отложих проблема, докато го преинсталирам. И така, преди няколко дни го преинсталирах, и чудо, джойстика проработи. Но всяко чудо за два дни, инсталирах драйвърите на лаптопа и вчера с огромно съжаление установих, че джойстикът пак не работи. Джойстикът е цък а Windows-ът ми е 64-битовата версия на този Ultimate: http://zamunda.net/details.php?id=185807. Мога да гарантирам, че не е от Windows-а, защото до преди няколко дни бях с друг и пак не ставаше, проблемът се появи след като инсталирах драйвърите на лаптопа си, но за съжаление не знам кой точно може да влиза в конфликт с джойстика. Лаптопът ми е HP Pavilion dv6-7080se, а проблемът, който имам е, че не разпознава джойстикът ми и го засича като неизвестно USB устройство. Ще бъда много благодарен, ако някой ми помогне да реша този проблем, макар че съм търсил с дни в интернет, има много подобни на моя проблеми, но така и не намерих решение, което да работи при мен. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.