Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Ами хораа имам PC ии искам да играя със джойстик. Засега съм се спрял на това Gamepad Genius MaxFire Grandias 12V, вибрация, макро & турбо функции, USB Всичко друго също ще е ок. Само да не превишава 35 лева и ако може да е от jarcomputers.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA PC USB /62860 - Този го имам от 2г. и 6 месеца много е добър никакви проблеми нямам с него (2бр. имам). Вибрацията е много-добра за 17 лева е супер :) (Аз го набарах за 15лв.) Вие за 34лв. си взимате 2бр. :) Надявам се не е проблем, че магазина е ТехноПо**с. Само трябва със машинно масло да смазвате пумпала, защото започва да скърца. Джойстика е много-здрав много-пъти е падал от бюрото.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на сайта има търсачка - пишеш gamepad, излизат 27 линка, от които отхвърляш тия с "няма на пазара", както и тия над 35 лв...

p.s. марка trust я пропусни...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо до 45..Извинете объркал съм се и мки трябва само 1 брой.. А и доставката от Технопо***с  е 10 лева така че не си струва, а джар ми правят отстъпки така че да не плащам доставка

Ами като пусна търсачката в дцар ми излиза че това май е най-скъпо и може би най-добро Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

Редактирано от slenderr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо така, ама не мен ми излиза "Доставка: 0.00 лв". Ако е така по-добре както е казал VipKokata .

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде ги видя тези 10лв. доставка ?!? Имаш 1г. гаранция :) 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е 0 супер, но искам нещо, което да тръгват повече игри и да прилича на контролер от xBox 360

Редактирано от slenderr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо до 45..Извинете объркал съм се и мки трябва само 1 брой.. А и доставката от Технопо***с  е 10 лева така че не си струва, а джар ми правят отстъпки така че да не плащам доставка

Ами като пусна търсачката в дцар ми излиза че това май е най-скъпо и може би най-добро Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

ето условията за доставка http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=20&i=22 що си мислиш че е безплатна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам братовчед който работи там и съм се уредил

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че тогава го уговори да ти даде играчката за проба, и ще я пазиш в търговски вид, за да я върнеш ако не ти хареса...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам точно 2 от тия под бюрото в момента на 5+ години.единия още си бачка,а какво ли не са видели.

взети са от метро и по спомен-около 15лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

че тогава го уговори да ти даде играчката за проба, и ще я пазиш в търговски вид, за да я върнеш ако не ти хареса...

Последно кой да взема

Gamepad Genius MaxFire Grandias 12V, вибрация, макро & турбо функции, USB

Или това Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичовее казвайтее Gamepad HAMA Double Action AirGrip, вибрация, USB или A4Tech Bloody V3, оптична (200 - 3200dpi), USB . Защото утре ще вземам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngelofDeath9
      Здравейте! Преди известно време имах проблеми, бях си купил нов безжичен джойстик, но не работеше, затова го върнах и си взех нов. Всичко беше добре, преди да включа новия. Tръгва на абсолютно всеки компютър, на който съм пробвал, дори без драйвъри, с изключение на моя, като се има на предвид, че има и драйвъри. Мислих, че е нещо проблем с Windows-a и отложих проблема, докато го преинсталирам. И така, преди няколко дни го преинсталирах, и чудо, джойстика проработи. Но всяко чудо за два дни, инсталирах драйвърите на лаптопа и вчера с огромно съжаление установих, че джойстикът пак не работи. Джойстикът е цък а Windows-ът ми е 64-битовата версия на този Ultimate: http://zamunda.net/details.php?id=185807. Мога да гарантирам, че не е от Windows-а, защото до преди няколко дни бях с друг и пак не ставаше, проблемът се появи след като инсталирах драйвърите на лаптопа си, но за съжаление не знам кой точно може да влиза в конфликт с джойстика. Лаптопът ми е HP Pavilion dv6-7080se, а проблемът, който имам е, че не разпознава джойстикът ми и го засича като неизвестно USB устройство. Ще бъда много благодарен, ако някой ми помогне да реша този проблем, макар че съм търсил с дни в интернет, има много подобни на моя проблеми, но така и не намерих решение, което да работи при мен. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.