Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dolfinator

Препоръчайте ми колонки до 150 лв

Препоръчан отговор

Ще сменям колонките на РС-то и не съм решил дали искам 2.1 или 5.1, макар че за под 150 лв. се съмнявам да има кой знае колко читави 5.1. Засега съм се ориентирал към тези:

http://plesio.bg/kolonki-c-69977637/creative-speakers-inspire-t3300-2-1-p-296234.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези са добри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще сменям колонките на РС-то и не съм решил дали искам 2.1 или 5.1, макар че за под 150 лв. се съмнявам да има кой знае колко читави 5.1. Засега съм се ориентирал към тези:

http://plesio.bg/kolonki-c-69977637/creative-speakers-inspire-t3300-2-1-p-296234.html

http://prodavalnik.com/dual-cl-9035-kachestveni-nemski-tonkoloni-i26447383

(обявата не е моя) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези са добри :)

Първоначално мислех точно тях да взимам, но видях че на много хора са им са се развалили за под 3 месеца. А и само на тях не пише да имат гаранция, така че сигурно нямат. Затова се отказах от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам тези Logitech X530 от близо 2 години и свирят екстра като за 120 кинта . Не стават за дискотека и да озвучаваш квартала но за домашна употреба са си екстра.Има ги в техно бакалиите за 149 кинта. Като мощност са еднакви с тия дето си ги харесал.

АКТИВНИ ТОНКОЛОНИ 5.1 ЗА PC.DVD .MP3

МОЩНОСТ- 4Х 7,4W 4OHM:1KHZ-10%THD

ЦЕНТЪР-15,5 W :1KHZ-10% THD

СУБУФЕР 25 W :4OMH:100HZ.10% THD S/N 99 DB

ЧEСТОТЕН ОБХВАТ 40HZ - 20 KHZ

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и само на тях не пише да имат гаранция, така че сигурно нямат

Не е възможно да нямат гаранция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам Creative от доста време ... препоръчвам ти тези : Creative Speakers Inspire T6300  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е възможно да нямат гаранция...

Всичко е възможно! Аз си взех от Техн8маркет подобни на тези от поста на Алкатраз, но пък за мой късмет работят вече 5 години безупречно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно! Аз си взех от Техн8маркет подобни на тези от поста на Алкатраз, но пък за мой късмет работят вече 5 години безупречно :)

По-скоро не си си заверил гаранцията или не си си я потърсил.

Чл. 4. Търговецът е длъжен да предостави на потребителя, преди придобиването на стоката или ползването на услугата, подходяща информация, позволяваща му да направи своя избор, която включва: ... 6. условия и срок на гаранцията; Чл. 118. (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Търговската гаранция се предоставя на потребителя в писмена форма или на друг траен носител, който е достъпен за него. Чл. 121. (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) Неспазването на някои от изискванията на чл. 118 и 119 не води до недействителност на търговската гаранция и потребителят може да се позове на нея и да претендира за изпълнение на посоченото в заявлението за предоставяне на търговска гаранция. Чл. 221. (Изм. - ДВ, бр. 18 от 2011 г.) За нарушение на разпоредбите на чл. 118 и 119 за предоставяне на гаранция на потребителски стоки в писмена форма и за изискванията към информацията, която заявлението за гаранция трябва да съдържа, на виновните лица се налага глоба, а на едноличните търговци и юридическите лица - имуществена санкция в размер от 500 до 1500 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро не си си заверил гаранцията или не си си я потърсил.  

Еми както казах беше преди околко 5 години, но много добре си спомням, че на табелката на продукта пишеше ''без гаранция'' и ги взех на риск :( Дали търговеца ме е излъгал нямам представа! Истината е, че ние потребителите не си знаем правата, а за съжаление не си ги и търсим! 

Поздрави и лек ден :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е, че ние потребителите не си знаем правата, а за съжаление не си ги и търсим!

Истина е... А трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , те колонките добри , ама с какво ще ги бута :) няма усилвател :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже авторът не е посочил, а и никой колега не се сети да попита... Авторът трябва да сподели каква му е звуковата карта, защото 90% от вградените звукови карти от преди 3-4 години и назад не поддържат 5.1, 7.1 и т.н., аз лично преди 2 години си купих посочените от един колега Creative 5.1 и точно с това се сблъсках и дадох още 40-50 лева за звукова карта. Сега на лапитопито също не поддържа 5.1 :(, и пак си имам от 5.1 система, която да работи на 3.1... Та авторе сподели каква ти е точно звуковата карта и тогава да обсъдим отново бюджет колонки и т.н. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторът трябва да сподели каква му е звуковата карта, защото 90% от вградените звукови карти от преди 3-4 години и назад не поддържат 5.1, 7.1 и т.н.

Точно до 5.1 ми поддържа звуковата карта. Но интересно, че споменаваш тези 90%, защото старото ми дъно, което го взех точно преди 4 години и струваше не повече от 150 лв, поддържаше до 7,1 аудио  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си z506 на Logitech. Предварително отидох до Техномаркет, за да чуя как е звука, оказа се и че си имат 24м. гаранция. След това най-нахално се прибрах и ги поръчах на промоция с 30 лв. по-евтино + безплатна доставка  :) Днес вече пристигнаха и ги подкарах без главоболия. Засега нямам никакви оплаквания. Звука като за тия пари е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.