Премини към съдържанието
Радин Петров

Проблем с прейнсталацията на комп

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем искам да си прейнстална компа защото изтрих едни файлове от Windows и не стартира в момента windows така до проблема слагам диска всичко настроено като ми като ми излезе да натисна Enter клавиатурата спира да функционира и след това ми излиза windows start normally , safe mode и други и немога да го оправя ще съм много благодарен ако някой ми помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, в българският език има точки и запетаи и други препинателни знаци. Използвай ги, защото не схващам половината от мислите ти... Сега, какъв точно е проблема: - Клавиатурата не работи и не можеш да избереш First Boot Divace. - Не е настроено първото буутващо устройство. - Диска не стартира? Смисъл, обясни какво точно се случва! Този "Ентер" кога, къде и защо го натискаш... Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най - добре снимай кога, къде какво ти излиза. Какво се опитваш, да инсталираш Windows без да си изтрил изцяло другия ли ?

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи

1.Пускам компа и опитвам  с delete нищо не става

2.После с f11 Излиза това:Публикувано изображение

3.След това давам Dvd/Cd rom Излиза  ми  да натисна някое копче за да продължи натискам Enter

4.и  нищо след това ми излиза това  и  клавиатурата не работи:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж какво ти пише, бе момче ! (Имам същия суичър като твоя xD) 1. Вкарайте инсталационния диск на Windows и рестартирайте вашия компютър. 2. Изберете вашия език от настройките и натиснете "Next." 3. Натиснете "Repair Your Computer/Поправете Вашия Компютър." 4. Натиснете на "Startup Repair/Поправяне на стартирането" и следвайте инструкциите.  Ако това проработи може да няма нужда от преинсталиране. Вземи от приятел една клавиатура на PS/2.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо това пробвах и  стига до там и се реска компа и така до безкрай

Така сега е време да кажете какво ви е дъното или поне биоса. Отпреди влизали ли сте в биос? Ако да с кое копче влизате в него? Ако не сте влизали опитайте с F2, del, F8 докато не влзете. След това трябва да настроите първо да се бутва CD/DVD ROM. А диска с уиндоуса? Инсталирали ли сте отпреди с този диск? И оргинал ли е или е някоя самоделка? Как го записахте, ако е второто?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ми мирише на неправилно записан диск с уиндолс. Пробвай с някои диск от приятел но да е сигурен ,че работи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм за  диска  самоделка  е  но работи на  другия ми  комп влизам в биоса  и преди  сам  влизал  точно преди 2/3 седмици го прейнсталнах.  нямах никакви  проблеми, но  нещо драйвера за  звук  не работеше ии  викам  да  го прейнстална пак, но се получи този дефект с клавиатурата да отбележа миналия път беше друга утре ще отида за  пс2 клавуатира да опитам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.