Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

slenderr

Препоръчайте ми мишка

Препоръчан отговор

Ами хора мерси че ми помогнахте за геймпадда взех онзи от технопо*** , който ще пристигне утре. Обаче сега ще си вземам гейминг мишка и да е до 40 лв. задължително от джар харесах тези. Някой ако намери по-добре ок. http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=547351

ИЛИ

http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=547353

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично изпитвам погнуса от продуктите на тази фирма, но трябва да призная, че тези две мишки са наистина добри и са най-доброто, което са сътворили до сега. 

По темата - избери, Bloody V7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Фирмата е готина, доставят ми безплатно и ми правят подаръци, така че. Мерси а за V7 кое е по-добро, мен ме кефи повече изгледа и

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето май V7 я нямат в наличност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото имат патрньори и ще мога да я взема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е се избира между двете посочени по-горе, бих избрал Bloody V7. Хубава като дизайн, така и като функционалност. 

Друго което бих погледнал е това: CM STORM XORNET GAME MOUSE - 32.31 лв. с ДДС

Но все пак този мишок е малък като размери. Така, че бих проверил на място. Определено Storm е хубава мишка за игри, в ниския клас. 

Поздрави и успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много малка ми се вижда пич. Но засега Bloody V7 води

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA "uRage evo" - 36 лв.

Не съм голям фен на хама. А това става ли или КРЪВТА е по-добре http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=544289

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам такава от една година и не мога да ти я препоръчам, това лъскавото се олющи, а и не винаги е много прецизна в движенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи сигурно, ще бъде Bloody V7 освен ако не се намери по-добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA "uRage evo" - 36 лв.

1во - Когато я слагаш трябва да я мушнеш и извадиш няколко пъти за да тръгне  2ро - Цъка по два пъти на веднъж понякога  3то - Копчета не са с много голяма издръжливост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от atkinson
      Както играх на една игра в браузъра, и мишката ми си завъртя посоките на 90 градуса. Рестартирах лаптопа, вадих батерийките на мишката, проблемът си остана. Друга мишка работи нормално на същия лаптоп, а тази проблемната вече мишка показва същия проблем и на друг лаптоп.
      Мишката ми е ето тази.
      http://canyon.bg/product/flat-mouse-cns-cmsw4g-2/

Някакви идеи на какво се дължи проблема и как мога да го реша, освен чрез закупуване на нова мишка?

• от www_design
      Здравейте!
      Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
      Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
      Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
      Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
      До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
      Благодаря Ви предварително!

• от Георги Л.
      Здравейте,
      търсих из гугал за решение на проблема но никакъв резултат... вече сигурно от години не е решен този проблем дори смених уиндолса от XP na 7, но нищо
      поставям мишката инсталират се драйвърите работи за кратко и после спира излиза някакъв проблем даже по едно време спира и да свети пробвах с други мишки не е от мишката имам и 'Unknown Device' (Мен все пак ме съмнява тъй като е във USB контролери)  но той не е в категорята на мишката в Device Manager , и даже честно казано самата мишка не ми излиза там доста рядко я виждам и то с '! някакви идеи как да оправим този проблем вече мишките с PS/2 са наизчезване.
      Да добавия, че и флашка като слагам в компа не я отваря веднага трябва да ресна компютъра поне това забелязах.
      P.S. - Мишката не е някаква от сложните които са със диск или какви ли не от 10 лв е (даже не е от 10 а 3,50 но знам,че тия от 10 лв не са толкова сложни)

• от le0n42
      Здравейте! Реших, че ми е време да ъпгрейдна стария Logitech, на 7-8 години, с нещо по-модерно. Основно защото в CS:GО малкият DPI (предполагам около 200) ми дава Input lag, или иначе казано имам забавяне в реакцията на мишката в игра. Не играя повече от 2-3 игри дневно, затова не ми се дават огромни суми за Razer модели и т.н. Търся нещо до 50лв, с добър сензор. Предпочитам да не е с много светлинки и др подобни глупости, нямам намерение да я закачам на елхата. От каквото съм прочел до сега съм заинтересован от A4tech Bloody v3 и Gigabyte m6900. Всякакви предложения и мнения са добре дошли
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.