Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами хора мерси че ми помогнахте за геймпадда взех онзи от технопо*** , който ще пристигне утре. Обаче сега ще си вземам гейминг мишка и да е до 40 лв. задължително от джар харесах тези. Някой ако намери по-добре ок. http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=547351

ИЛИ

http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=547353

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично изпитвам погнуса от продуктите на тази фирма, но трябва да призная, че тези две мишки са наистина добри и са най-доброто, което са сътворили до сега. 

По темата - избери, Bloody V7.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси. Фирмата е готина, доставят ми безплатно и ми правят подаръци, така че. Мерси а за V7 кое е по-добро, мен ме кефи повече изгледа и

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дето май V7 я нямат в наличност.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото имат патрньори и ще мога да я взема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще е се избира между двете посочени по-горе, бих избрал Bloody V7. Хубава като дизайн, така и като функционалност. 

Друго което бих погледнал е това: CM STORM XORNET GAME MOUSE - 32.31 лв. с ДДС

Но все пак този мишок е малък като размери. Така, че бих проверил на място. Определено Storm е хубава мишка за игри, в ниския клас. 

Поздрави и успех! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много малка ми се вижда пич. Но засега Bloody V7 води

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA "uRage evo" - 36 лв.

Не съм голям фен на хама. А това става ли или КРЪВТА е по-добре http://www.jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=544289

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам такава от една година и не мога да ти я препоръчам, това лъскавото се олющи, а и не винаги е много прецизна в движенията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи сигурно, ще бъде Bloody V7 освен ако не се намери по-добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HAMA "uRage evo" - 36 лв.

1во - Когато я слагаш трябва да я мушнеш и извадиш няколко пъти за да тръгне  2ро - Цъка по два пъти на веднъж понякога  3то - Копчета не са с много голяма издръжливост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от atkinson
      Както играх на една игра в браузъра, и мишката ми си завъртя посоките на 90 градуса. Рестартирах лаптопа, вадих батерийките на мишката, проблемът си остана. Друга мишка работи нормално на същия лаптоп, а тази проблемната вече мишка показва същия проблем и на друг лаптоп.
      Мишката ми е ето тази.
      http://canyon.bg/product/flat-mouse-cns-cmsw4g-2/

Някакви идеи на какво се дължи проблема и как мога да го реша, освен чрез закупуване на нова мишка?

• от www_design
      Здравейте!
      Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
      Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
      Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
      Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
      До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
      Благодаря Ви предварително!

• от Георги Л.
      Здравейте,
      търсих из гугал за решение на проблема но никакъв резултат... вече сигурно от години не е решен този проблем дори смених уиндолса от XP na 7, но нищо
      поставям мишката инсталират се драйвърите работи за кратко и после спира излиза някакъв проблем даже по едно време спира и да свети пробвах с други мишки не е от мишката имам и 'Unknown Device' (Мен все пак ме съмнява тъй като е във USB контролери)  но той не е в категорята на мишката в Device Manager , и даже честно казано самата мишка не ми излиза там доста рядко я виждам и то с '! някакви идеи как да оправим този проблем вече мишките с PS/2 са наизчезване.
      Да добавия, че и флашка като слагам в компа не я отваря веднага трябва да ресна компютъра поне това забелязах.
      P.S. - Мишката не е някаква от сложните които са със диск или какви ли не от 10 лв е (даже не е от 10 а 3,50 но знам,че тия от 10 лв не са толкова сложни)

• от le0n42
      Здравейте! Реших, че ми е време да ъпгрейдна стария Logitech, на 7-8 години, с нещо по-модерно. Основно защото в CS:GО малкият DPI (предполагам около 200) ми дава Input lag, или иначе казано имам забавяне в реакцията на мишката в игра. Не играя повече от 2-3 игри дневно, затова не ми се дават огромни суми за Razer модели и т.н. Търся нещо до 50лв, с добър сензор. Предпочитам да не е с много светлинки и др подобни глупости, нямам намерение да я закачам на елхата. От каквото съм прочел до сега съм заинтересован от A4tech Bloody v3 и Gigabyte m6900. Всякакви предложения и мнения са добре дошли
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.