Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Трябва ми сигурна фирма, която да доставя соки от англия, по-точо, ще си взимам неща от amazon.co.uk. В google излизат страшно много но на всякъде чета коментари за всяка една как хора са останали прекарани, така да се каже и как много от тези фирми са мошеници..

Моля някой, който е използвал такава фирма и е сигурен в нея да ми я препоръча, ще съм много благодарен.

Редактирано от Калин Терзийски (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви неща точно? познавам един човек (сигурен) , който прави поръчки от сайта който си дал.? 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, от няколко месеца ползвам услугите на Shopper.bg и мога да кажа, че са коректни, проблеми няма да имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз и приятелите ми ползваме услугите на parahod.org. Предлагат закупуване на стоките от Англия и цената им за транспорт е 2.50лв/кг. Последно когато ги ползвахме имаха курсове 3 пъти седмично посока България. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.