Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

essence

Коя видеокарта е по-добра ?

Препоръчан отговор

Коя видеокарта е по-добра http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-HD6670-1G-GD5-BULK/description.html   или  http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-EAH6670-DIS-1GD5/description.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разлика почти няма, асусът е с някакви си 10мхз по-висока честота на ядрото, която няма да даде кой знае какъв прираст в производителността.Какъв е останалият хардуер и каква е максималната сума, която можеш да отделиш за нова видеокарта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разполагам да кажем с 130-140лева.. и гледам едната 133 другата 139 и се чудя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разполагам да кажем с 130-140лева.. и гледам едната 133 другата 139 и се чудя..

от тук е с няколко левчета по-евтина! Аз съм с такава и съм доволен(38 градуса в idle и 55 градуса при пълно натоварване)! Тиха и икономична!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата е незначителна но все пак Асуса е по-добрата и в същото време по-евтината та за мен нещата са ясни. Просто не виждам логична причина да се взема Сапфира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен вземи си Asus-a   :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук,която и да избереш,трябва много да внимаваш да не те набарбалякат с GDDR3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай Асуса. Аз бих взел нея. От тия сапфири само глава боли. 2 съм имал и 2-те съм ги връщам обратно в сервиз. Може такъв късмет да съм имал. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събери още 10-15 лева и вземи MSI AMD Radeon R7750 OC, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E, V2

Доста уместен съвет, стига да има възможност, разбира се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много от вас робувате на марки!

П.П. Аз пък до сега с нито един ''Sapphire'' не съм имал проблеми!

Еми да взима Асуса, като толкова го хвалите, но специално тази серия аз лично я слагам под съмнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.