Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

galidbul

проблем с PDF документ

Препоръчан отговор

Проблемът е че не мога да го редактирам (да въведа текст в него) - курсорът си мига и се мести нормално http://prikachi.com/images/147/6268147V.jpg Аз съм с Adobe 9.0 Има ли начин да стане това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е че не мога да го редактирам (да въведа текст в него) - курсорът си мига и се мести нормално http://prikachi.com/images/147/6268147V.jpg Аз съм с Adobe 9.0 Има ли начин да стане това?

Да, ако имате Adobe Acrobat, не  Adobe Reader. Или си го разпечатвате и го попълвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайната цел каква е?

Да го отпечаташ?

Да го запазиш като PDF файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете тъй като нямам принтер и ще го отпечатвам навън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете тъй като нямам принтер и ще го отпечатвам навън.

Както каза Капитанът, трябва ти пълната версия на Adobe Acrobat. Ако документът не е особено канфиденциален, качи го, аз ще ти го попълня, напълно безплатно, понеже днес съм си облякъл тениската с добро отношение.

Сериозно.

Ако ти е спешно, качи го, аз ще ти оформя полетата за попълване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aхахахаха, мерси ама е конфиденциален, аз затова и трия полетата с данни на шотовете. Имам Acrobat X Pro Lite 10.0.2. но и с него не стана - вижте:  Публикувано изображение

И след това като пробвах въпреки всичко да въведа текст:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aхахахаха, мерси ама е конфиденциален, аз затова и трия полетата с данни на шотовете. Имам Acrobat X Pro Lite 10.0.2. но и с него не стана - вижте: 

И след това като пробвах въпреки всичко да въведа текст:

Както сте разбрал липсва ви шрифта с който е създаден документа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами какво да правя в такъв случай за да не го попълвам на ръка? няма, как малко е мястото в някои от полетата и трябва да ги увелича

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами какво да правя в такъв случай за да не го попълвам на ръка? няма, как малко е мястото в някои от полетата и трябва да ги увелича

Трябва да си инсталирате подходящия шрифт. И защо не го попълните на ръка, каква ви е мъката че искате да е електронно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пък и графите често пъти идват твърде малки - идеята беше да ги увелича в електронен вид. аз на ръка почти съм отвикнал да пиша вече, голяма мъка е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.