Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sanyo22

Проблем с Windows Movie Maker

Препоръчан отговор

Здравейте.Значи направих един клип с тази програма и когато дадох да го запише ми излезна следната грешка(вижте прикачения файл).Но преди съм правил няколко клипа без да дава тази грешка.

-На Win XP SP3 съм.

post-315984-0-40191300-1372355029_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Значи направих един клип с тази програма и когато дадох да го запише ми излезна следната грешка(вижте прикачения файл).Но преди съм правил няколко клипа без да дава тази грешка.

-На Win XP SP3 съм.

Според програмата нямате достатъчно място на хард диска, за да запамети там видеото. Опитайте да го запишете в друг дял на диска, ако ли не освободете място от този дял, на който се записват клиповете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което е написал колегата е така, но има и друго: да се увериш, че файловете (музика, картинки, видео) използвани за създаване на клипа се намират в съответните директории от които са импортирани (вкарани в Movie Maker-a). Тоест, когато си създавал този проект си импортнал от точно определени папки въпросните файлове и ако после си ги преместил в друга директория/папка, при отваряне на проекта, той не може да бъде записан. Или ако трябва да обобщя: трябва да ги импортираш наново. Другото което се споменава е, да се увериш, че съществува мястото/папката/директорията, в която ще се извърши записа. От View -> My Videos Folder.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което е написал колегата е така, но има и друго: да се увериш, че файловете (музика, картинки, видео) използвани за създаване на клипа се намират в съответните директории от които са импортирани (вкарани в Movie Maker-a). Тоест, когато си създавал този проект си импортнал от точно определени папки въпросните файлове и ако после си ги преместил в друга директория/папка, при отваряне на проекта, той не може да бъде записан. Или ако трябва да обобщя: трябва да ги импортираш наново. Другото което се споменава е, да се увериш, че съществува мястото/папката/директорията, в която ще се извърши записа. От View -> My Videos Folder.

Виж,аз знам английски.Разбирам какво пише и да уверилсам се - всичко е както трябва.Проблемът не идва от тези "предложения"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж,аз знам английски.Разбирам какво пише и да уверилсам се - всичко е както трябва.Проблемът не идва от тези "предложения"

Виж, ние не сме медиуми. Не знаем ти кой си, какъв език владееш, доколко разбираш от компютри, какво точно си тествал и проверил ...и с информацията която си дал, ще получиш такива "предложения".

Оставям те на някой друг! Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както кажеш.И междудругото оправих се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.