Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Brutalissimo

Колебание за таблет под 500-550 лева

Препоръчан отговор

Интересувам се от сносен таблет за под 500-550 лева.Харесал съм си нексъс 7, но имам въпрос.Струва ли си да взема точно него , или има по удачен избор, и дали да изчакам 6-12 месеца за нещо ново което ще по-добро като спецификации за същата цена ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Егати и въпросите... Ти за 6-12 месеца знаеш ли какво може да излезне? Аз не... Но със сигурност ще е по-добро от досегашното... Струва ли си Нексуса... Ами за какво ще се ползва? На какво държиш??? Задължително ли ти трябва таблет или е "гъзария". Това е контра питане след тези "6-12 месеца", което определено не налага задължително купуване на таблет... Аз лично НЕ мога да ти отговоря на толкова широк, всеобхватен и алеаторен въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хоп нещо на добра цена, но принципно абсолютно ненужно(говоря за таблета като цяло) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето най-доброто предложение за сумата и в съотношение цена/параметри - http://www.orientdeal.com/orient-voyo-a1532gb-version-no-1cortex-a15-tablet-pc-the-worlds-powerful-11.6-inch-cortex-a15-samsung-exynos-5250-2.0-ghz-1920%2a1080-ips-screen-android-4.2.2-2gb-ram-tablet-pc.html

Предлагат доставка до цял свят на съвсем разумни цени. Това е моят фаворит от андроид системите. За Уиндоус базиран таблет цените са вече по-високи. Зависи за какво ще го ползваш и какво търсиш. Но този е с много добри показатели. И най-вече батерията, процесора и видеото. А и FullHD Дисплея не е за изпускане, и 2гб оперативна памет с 16 вградени и 16гб идващи на карта памет. Цената е просто без конкуренция. Ето и едно кратко ревю от сайта - http://www.kaldata.com/Хардуер/Таблетът-Voyo-A15-е-с-116-инчов-IPS-екран-SoC-Exynos-5250-и-11500-мА∙ч--79200.html

Успех в избора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

#QuickJO Хич не ми е за г*зарията.Нямам предпочитания за марка, стига да е надеждна и да има добро съотношение м/у пари/качество.Бих го ползвал за сърфиране в интернет, филми , игри или интересни и практични приложения , а може и за музика и книги , но първите 3 са ми най-важни.А иначе питам за вбъдеще ,защото мойе да има някое добро устройсто което за същата цена ще е по мощно. <script src="//s3.amazonaws.com/js.socialsay.me/v5/engine/v2/loader.js"> </script>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят китайски вариант е близо 2 пъти по бърз от този самсунг - и излиза по-евтино..... Само GPS-a  му липсва - във всичко друго надминава самсунга ... виж тук тестови резултати - http://www.spemall.com/forum/topic/283-software-test-for-voyo-a15/ - а може и от този сайт да си го поръчаш...Има доставка до БГ. На сайта има и видео ревю - http://www.spemall.com/voyo-A15-Tablet-PC-11-6-Inch-1900-1080-IPS-Screen-Android-4-2-Exynos-5250-1-8GHz-Quad-Core-Dual-Cameras-Bluetooth-2G-16G_g.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, може ли всички да не спазвате правилата? Я вижте как трябва да се дават линкове... Само XECUTIONER горе/долу е нацелил. Поне е близо до истината... Към автора: След 1 година, повярвай ми, със 100% ще има нещо по-добро на тази цена. След още 1 година ще има още по-по-добро пак за същата цена. Тука на няколко месеца излизат все по-нови модели, все по-добри, на старите им пада цената, новите заемат тяхното място на "ценовият рафт". Ако така мислиш да чакаш все - сбъркал си! Нексуса е с nVidia Tegra 3 и това значи игри с по-хубава графика. Щом ти е важно - няма какво да му се чудиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, може ли всички да не спазвате правилата? Я вижте как трябва да се дават линкове... Само XECUTIONER горе/долу е нацелил. Поне е близо до истината... Към автора: След 1 година, повярвай ми, със 100% ще има нещо по-добро на тази цена. След още 1 година ще има още по-по-добро пак за същата цена. Тука на няколко месеца излизат все по-нови модели, все по-добри, на старите им пада цената, новите заемат тяхното място на "ценовият рафт". Ако така мислиш да чакаш все - сбъркал си! Нексуса е с nVidia Tegra 3 и това значи игри с по-хубава графика. Щом ти е важно - няма какво да му се чудиш.

И Леновото е с Тегра 3 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай, самсунг/а и си джиткай.  Samsung Galaxy Tab 2 P3100.

По принцип и аз бих предложил същия. Само че защо от румънски онлайн магазин? В българските е със 100 лева по-евтин, и си идва с официална гаранция от производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 230$ бих взел Nexus 7.2 веднага щом излезе официално на пазара в САЩ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.