Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

• Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Демонстрация на sos-easy-install версия 2.7 (най новата) . Променен е интерфейса на приложението  . ПС. Очаква се до няколко версии да сложи в малкия си джоб всички подобни инструменти  

От Ubuntu 12.04 не бях ползвал линукс. Наскоро го сложих, но не бях фен на Unity, гледам вече Gnome е преправен да изглежда по същия начин.. но аз съм фен на KDE. Реших да опитам и го сложих наскоро,

StotinkaOS 7.4 * LXDE за колекционери .  * sosinfo  * konzolno-radio (най доброто радио от хакери за хакери  ) . * Просто файлов мениджър - PcmanFM * Икони на десктопа

Публикувани изображения

Calavera-wm  версия 1.0 е пусната :D

Предназначен за хора, които използват GNU Screen, Firefox/Conkeror и/или Emacs по цял ден(като мен).Така, че ако има Бг. фенове на подобен тип софтуер да не се колебаят, а ми да пробват.

Публикувано изображение

Редактирано от ivoarch (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Две нови опции в Whisker Menu, даващи възможност да се променя местоположението на полето за търсене и бутоните за действия.

http://s19.postimg.org/83pep6x83/Whisker_Menu.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една КДЕ помия от мен... Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ако питаш тапета е помия :D

Само тапета е единственото красиво .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само тапета е единственото красиво .

Имаше един стар виц:

Една жена сънувала, че я гони гол негър.

След лудо тичане, след като видяла, че я настига се обърнала и му казала - "Защо ме гониш. Какво искаш от мен?".

А, негърът се усмихнал и и отговорил  - "А, ти защо ме сънуваш?".

Та, каква е твоята нужда да пускаш снимка на нещо, което не харесваш ?

Според мен изглежда добре, въпреки, че след, след като имаш рядката вече възможност да ползваш Gnome-2, не виждам причина да ползваш KDE с Gnome-2 визия.

Редактирано от cybercop (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше един стар виц:

Една жена сънувала, че я гони гол негър.

След лудо тичане, след като видяла, че я настига се обърнала и му казала - "Защо ме гониш. Какво искаш от мен?".

А, негърът се усмихнал и и отговорил  - "А, ти защо ме сънуваш?".

Та, каква е твоята нужда да пускаш снимка на нещо, което не харесваш ?

Според мен изглежда добре, въпреки, че след, след като имаш рядката вече възможност да ползваш Gnome-2, не виждам причина да ползваш KDE с Gnome-2 визия.

Аз и много храни не харесвам ама трябва да се яде нали така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и много храни не харесвам ама трябва да се яде нали така?

Не е точно така. В твоят случай при няколко алтернативи, ползваш нежалана, но най- скъпо струваща. Все едно да даваш 25лв. за килограм мухлясало сирене и да не можеш да го понасяш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е точно така. В твоят случай при няколко алтернативи, ползваш нежалана, но най- скъпо струваща. Все едно да даваш 25лв. за килограм мухлясало сирене и да не можеш да го понасяш.

Виж ми подписа, изобщо не се интересувам колко ще тежи. Няма да ми тежи на мен я.

Въпроса е до това че гном2 е умрял отдавна проект, вече всяка нова програма е в конфликт с него, всяка нова библиотека.

Иначе бих си го ползвал, xfce колебаех се дали да се завърна към него, реших че за момента КДЕ ще ми върши работа известно време, тъй като адски се разочаровах от Cinnamon 2.0 имах големи очаквания за него. Друга активна алтернатива е само MATE, но не съм я докосвал скоро да видя дали мога да си подкарам обичайните неща на него.

Редактирано от Росен Александров (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МАТЕ работи прилично. За да изглежда добре и да няма разлика между аплетите на gtk2 и gtk3 проложенията е желателно да се ползва gtk2-engine-murrine и gtk3-engine-unico. Mate-compiz с минимални ефекти също подобрява визията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ubuntu 14.04 с Xfce 4.10 http://s19.postimg.org/ke53ay8j7/Ubuntu_14_04.png

Странното е, че не забелязвам никакви бъгове, като изключим някои непреведени елементи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и от мен едно Ubuntu Server 13.04 със XFCE 4.10 и Plank :)

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нетбука :)

Ето ти малко преки пътища за lxde-desktop. Разархивираш, избираш си файл и го поставяш на работният плот.

http://dox.bg/files/dw?a=558fc09e29

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти малко преки пътища за lxde-desktop. Разархивираш, избираш си файл и го поставяш на работният плот.

http://dox.bg/files/dw?a=558fc09e29

За какво са ми тези преки пъища ? Смисъл...какво повече от това, което мога да направя сам (да изкарам пряк път до работния плот) ? Използвам файл мениджъра за тези, коио си дал.

Редактирано от rusimc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване