Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cybercop

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

на 6.01.2019 г. в 21:28, exwol написа:

Хахаха, за кои две? Едната я знам Visual studio code, понеже е на M$,

на 6.01.2019 г. в 21:28, exwol написа:

За другата апликация не се сещам коя точно визираш. Да не е браузъра Chrome?

Виж как си знаеш. :)  И аз отдавна съм хвърлил око на VSCode-то. Спира ме основно неяснотиите с телеметрията... Обаче, ако да бях RMS, щеше безвъзвратно да ми влезеш в блеклиста. :D 

на 7.01.2019 г. в 15:27, Тoни написа:

При мен е малко китайска работа.

Кажи драги, на Deepin успявал ли си да му изключиш асистента за преоразмеряване на прозорците. Бях го пробвал наскоро и е доста добре, като изключим няколко дреболии от тоя тип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде е тази опция. Нов съм в тази ОС.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7.01.2019 г. в 20:43, бат'начо написа:

@Varadin Angelov

Това не беше ли един от твоите избори за баш дистро?

Да. Не ми разпознава DVD устройдството. Не можах да го инсталирам от флашка. Дава грешка.  В Сервиза DVD устройството работи. При мене в къщи DVD устройството не работи. Дали причината е в BIOS или в точка на контакт или в кабел. Не зная.  Версия CAE Linux  2018 беше излязла Декември, но не можеше да се инсталира. Това и е поредно представяне  през Януари. И пак не може да се инсталира. Дава грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, паднало е от трона, значи, или само Кохинорът му се е откъртил от короната и е изгубило достолепност. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Melmak ® написа:

Виж как си знаеш. :)  И аз отдавна съм хвърлил око на VSCode-то. Спира ме основно неяснотиите с телеметрията... Обаче, ако да бях RMS, щеше безвъзвратно да ми влезеш в блеклиста. :D 

Кажи драги, на Deepin успявал ли си да му изключиш асистента за преоразмеряване на прозорците. Бях го пробвал наскоро и е доста добре, като изключим няколко дреболии от тоя тип.

:D е VSCode нали е опенсорс, едва ли ще си сложат шибантиите точно тука, щото ще лъснат и ще стане скандал, а от това може да им пострадат другите продукти. Мисля, че достатъчно има къде да си набутват телеметрията, тука дяла е малък, че да го правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, exwol написа:

:D е VSCode нали е опенсорс, едва ли ще си сложат шибантиите точно тука, щото ще лъснат и ще стане скандал, а от това може да им пострадат другите продукти. Мисля, че достатъчно има къде да си набутват телеметрията, тука дяла е малък, че да го правят.

За всички трябва да има от хубавото. :D  Пък и нали знаеш, че е за благото на човечеството?

Последно се драха защо праща телеметрия, като си я изключил от опциите. Обяснението беше, че поради недоглеждане изпраща телеметрия, че си изключил телеметрията.

Със сигурност има къде, но и тук не е за испускане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Melmak ® написа:

За всички трябва да има от хубавото. :D  Пък и нали знаеш, че е за благото на човечеството?

Последно се драха защо праща телеметрия, като си я изключил от опциите. Обяснението беше, че поради недоглеждане изпраща телеметрия, че си изключил телеметрията.

Със сигурност има къде, но и тук не е за испускане.

Споко, дига само 3 броя криптирани кънекции и после ги затваря :D  Ако искаш да го разровим сорса, ти обичаш подобни заигравки... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да знае? Това не са негови снимки очевидно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, bvbfan написа:

Какво е Real Bit има иконка като Spotify.

преди 9 часа, Kieli написа:

Как да знае? Това не са негови снимки очевидно.

Снимка на екрана_2019-01-18_19-27-08.png

Извинявам се. Не мога да кача снимки. Показва скоростта на всички LAN Card and Wi-Fi съществуващи на Вашият компютър с цифри в терминал, а НЕ графично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.01.2019 г. в 22:12, exwol написа:

Споко, дига само 3 броя криптирани кънекции и после ги затваря :D  Ако искаш да го разровим сорса, ти обичаш подобни заигравки... :D 

Наистина, но не се наемам на този етап. Има и отворено издание, което е прекомпилирано от сорса. Ако искаш, можеш да сравниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напук на зимата – background с летен изгрев :03:
Screenshot-20190119-224224.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обръщам внимание на всички пишещи в тази тема. Пишете в специализиран раздел! Моля, да се придържате към темата конкретно. Без постване на спам материали! Всеки спам материал, или материал нямащ нищо общо с темата ще бъде изтрит, а постващият санкциониран!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, whitepixel написа:

FreeBSD вече е сериозна, използваема и стабилна алтернатива на Линукс за десктоп употреба.

При положение, че дори Гугъл Хром не може да инсталираш на това нещо БСД, каква десктоп употреба:lol6:да не говорим, че 99% от хората ще го гледат това Xfce все едно се опитваш да им пробуташ Трабант и да им кажеш "сериозна кола, алтернатива на Мерцедеса" :D

Е, в случая на Линукс, айде, не е Мерцедес, ами алтернатива на Опела да кажем :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KDE Neon - Пресен Пресен

https://i.imgur.com/Y9isIN0.png

Лети на Бургия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 9:25, whitepixel написа:

FreeBSD вече е сериозна, използваема и стабилна алтернатива на Линукс за десктоп употреба.

Решил си да го пробваш? Забележки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.01.2019 г. в 19:44, lainux написа:

При положение, че дори Гугъл Хром не може да инсталираш на това нещо БСД, каква десктоп употреба:lol6:да не говорим, че 99% от хората ще го гледат това Xfce все едно се опитваш да им пробуташ Трабант и да им кажеш "сериозна кола, алтернатива на Мерцедеса" :D

Е, в случая на Линукс, айде, не е Мерцедес, ами алтернатива на Опела да кажем :clown:

Кой ти каза че не може? :>  А и въпроса е на кой му е притрябвал Google Chrome?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Росен Р. Александров написа:

Кой ти каза че не може? :>  А и въпроса е на кой му е притрябвал Google Chrome?

Ми на 70% от хората, защото толкова го ползват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем се навираш, ем  се въртиш ... Колко ще ползват BSD, колко от тях FreeBSD (ха, и тук има някаква разлика, не само при Линуксите), и на колко от тия бедняци и наивници ще им притрябва жизнено таман тоя уеб браузър. Да, вероятно, за да им притрябва таман тая ОС има някаква причина. И тая причина трябва да откриеш, а не - това е така, това иначе, 31 век сме и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е, че понякога е забавно да ви троля, особено като прочета някоя гениална мисъл на някой майстор на конзолата от сорта на "бсд е сериозен десктоп".

За съжаление сте доста скучни и май ще се откажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...