Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

Аз залагам, че няма да се слуша в съветите му. Ще предпочете да страни от Windows 10 модата и постоянните бъгави ъпдейти ;)

п.с - той си знае, че Windows 10 е боклук, но продължава настоятелно да го пропагандира ;) Мани, ми сам го плюе, после сменя песента на нов глас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 3,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Демонстрация на sos-easy-install версия 2.7 (най новата) . Променен е интерфейса на приложението  . ПС. Очаква се до няколко версии да сложи в малкия си джоб всички подобни инструменти  

От Ubuntu 12.04 не бях ползвал линукс. Наскоро го сложих, но не бях фен на Unity, гледам вече Gnome е преправен да изглежда по същия начин.. но аз съм фен на KDE. Реших да опитам и го сложих наскоро,

Ето и stotinkaOS стартирана през LiveUSB:     Тапета е правен от дъщеря ми на един поход от училището (от с.Дивчовото, през резерват Боатин, до местността Костина в с.Рибарица)!

Публикувани изображения

преди 2 часа, Hot Bastard написа:

По-голем трол от линуксчия забит с некаква нечувана дистрибуция, има ли??? Калкулатор Лайнoкc турил нашия и вече вижте ме кой съм аз.

преди 2 минути, Geri19 написа:

Аз залагам, че няма да се слуша в съветите му. Ще предпочете да страни от Windows 10 модата и постоянните бъгави ъпдейти ;)

п.с - той си знае, че Windows 10 е боклук, но продължава настоятелно да го пропагандира ;) Мани, ми сам го плюе, после сменя песента на нов глас.

Това не е тема за това кой ползва Линук и кой Уиндоус! Спрете се!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, plamen74 написа:

Това не е тема за това кой ползва Линук и кой Уиндоус! Спрете се!!!

Е, кажи на @DarkEdge На мен ми трие съвсем адекватни и по темата коментари от Wondows раздела, този го телерират. Подозирам, че е на по-високо ниво във форума, за да има потребители. Да има кой да се оплаква от проблеми, да му помагат, да чистят вируси  докато заливат с рекламки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Бисер Петков написа:

Розовите очила добре ли ти действат? Само такива като тебе с розови очила ползват само един вид операционна система, а който наистина разбира ползва всичко. С колегите в моята фирма ползваме Уиндоус 7 и 10, няколко Линукса, Мак и Андроид. Ти си стой на тъмно с тия розови очила щом искаш, но не обиждай тези, които разбират. Интернет нямаше да съществува ако го нямаше Линукс, но ти пречат пустите му очила да стоплиш.

п.п. Рядко си позволявам толкова остро да коментирам, но ти прекаляваш с незнанието и некомпетентността си.

Виж сега, прекалено насериозно приемаш коментарите ми, а аз тук влизам основно да се бъзикам.

Принципно не обичам да се обяснявам, но щом ти направи рядко изключение, и аз за теб ще направя изключение, години наред съм работил като линукс сисадмин и знам много добре кои са му силните и слабите страни на това добиче линуксчето. Затова и на компютрите вкъщи ползвам боза 10. Просто всеки инструмент си има предназначение и нема такова нещо като ключ който отваря всички ключалки, затова линукс нека стои там където му е мястото - сървъри, примерно калдата живее на линукс, но това е на компютър който дори няма графичен интерфейс и го ползваш като се логнеш с ссх в една църна конзола, е на жена си примерно какво би купил, макбук или нещо такова??? Нека не се лъжем.

преди 10 часа, Geri19 написа:

Е, кажи на @DarkEdge На мен ми трие съвсем адекватни и по темата коментари от Wondows раздела, този го телерират. Подозирам, че е на по-високо ниво във форума, за да има потребители. Да има кой да се оплаква от проблеми, да му помагат, да чистят вируси  докато заливат с рекламки.

Така е, разкри конспирацията ни, ти си жив пример защо линукс потребителите са двама човека, за съжаление единия от тях си ти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Hot Bastard написа:

Виж сега, прекалено насериозно приемаш коментарите ми, а аз тук влизам основно да се бъзикам.

И аз така ;)

преди 2 минути, Hot Bastard написа:

години наред съм работил като линукс сисадмин

Сигурен си? Явно фундаментални неща са ти убягнали и има прчина вече да не си в занаята ;)

преди 3 минути, Hot Bastard написа:

затова линукс нека стои там където му е мястото - сървъри,

Май точно в тази тема има едни картинки доказващи, че и за десктоп става. Ама явно графичните среди не са попаднали в полезрението ти през дългите години на системна администрация и след това.

преди 4 минути, Hot Bastard написа:

Така е, разкри конспирацията ни, ти си жив пример защо линукс потребителите са двама човека, за съжаление единия от тях си ти.

Почти уцели. Нито сме двама, нито съм пример. А ти си прмерът защо бройката ще нараства. Просто не всеки, колкото и да не се интересува от компютри, иска компът му да бъде убиван. Не всеки смята това за нормално и се е примирил ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие двамата май си просите наказание? Темата е за снимки (скрийншот) на Линукс работния плот за тези, които го ползват! Вашето е 100% спам! Има си отделна тема в която си пишете колкото искате!!!
Между другото Линукс потребителите ще се окажат по-умни и културни от вас, защото не съм видял нито един от тях да влезе в Уиндоус раздела и да плюе така както вие го правите тука спрямо нещо, което ви е непонятно!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Жежкият копелдак' съм го блокирал, ама вашите цитирания ми го навират отново и отново. Осъзнайте се и не хранете трола.
51e6aa8a4d8acc01d96badfe092c679f.jpg

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих им тема та да си ги мерят там ама цъфнаха тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.02.2020 г. в 16:31, Ивайло Димов написа:

Тая мяза на наркоманка ве Радо :)

Не е наркоманка. Но и да беше, пак бих я праснал. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен една заигравка с "Windows 12 Lite" - опс...    Linux Lite 4.8 с лично направен от мен тапет Windows X Drive 

MMJ0E.png

п.с. Чиляка с Джам 12 да гледа и да се учи как става!!! ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, plamen74 написа:

Хайде и от мен една заигравка с "Windows 12 Lite" - опс...    Linux Lite 4.8 с лично направен от мен тапет Windows X Drive 

п.с. Чиляка с Джам 12 да гледа и да се учи как става!!! ;) 

така ми се вързахте за тоя джам 12, че и догодина ще се говори за него

сега щом и ти си с 12-ка, очаквай един човек с никнейм прасчо да почне да те нарича гергана и да те заплашва с полиция

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много яка тема https://github.com/vinceliuice/Mojave-gtk-theme

Текста в някои бутони е децентрализиран и може да споделите някой трик как да се оправи, ако искате

Видях, че някой го е докладвал в Github, но никой не го е отразил

KqbeRFa.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, bornofash написа:

Благодаря.     :)

t0W6kKm.png

https://i.imgur.com/8F77RDh.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познайте дистрото : )

snapshot3.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, p4p написа:

KDE4

Следователно:  Slackware, CentOS, Rosa ...

А може и БиЕсДи / Соларисче

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Крематориум написа:

Познайте дистрото : )

snapshot3.jpg

И, как предлагаш да стане това ? Да питаме пингвинчето ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване