Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cybercop

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

преди 10 минути, vpvelev написа:

Gnome 3 става все по-добра. Досега не и обръщах много внимание, но сега съм с нея. Явно съревнованието с Plasma дава резултати.

Screenshot-from-2020-01-26-23-59-42.png

Чакай те май ще де обединяват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Няма да е зле ако го направят. Да не се чудим, коя да слагаме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Класика:

CentOS  +  Gnome 2

7iUz9Ng.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, petie1 написа:

Това го коментирах за Razor-Qt и LXDE, но е приложимо и в случая. Обединяване на вода и масло. По принцип става с много усилия и химия. И се получава отровен маргарин. Нещо негодно за консумация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо особенно

Снимка на 2020-01-27 21-07-28.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.01.2020 г. в 16:55, AlkatrazBG написа:

KDE Neon 5.17.5

daBMqVT.jpg

Аре ве брат .....де се изгуби да го ева :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая мяза на наркоманка ве Радо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново Deepin 15.11 но на ултра широк екран 21:9 на LG

84331665-10213016173119069-6529043703800

86183414-10213016172999066-5922341713103

85157664-10213016172399051-8680111420404

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, plamen74 написа:

Отново Deepin 15.11

Кажи ми, че ти си правил снимката :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, RudeBoy написа:

Кажи ми, че ти си правил снимката :) .

Е, още не съм ходил в Русия. Пък и на мен ми се иска да правя такива снимки, но нямам много време на последък, пък и чак толкова не съм задобрял. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, p4p написа:

Gnome 3.35.90:

Може ли да я "открадна" от някъде компилирана и да я пробвам на ArcoLinux?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://imgur.com/gallery/f2Bb9RM

Оплюването може да започне сега!

@cybercop понеже си те знаем от над 10 години, очаквам голямо оплюване и тролене 😜

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Росен Р. Александров написа:

https://imgur.com/gallery/f2Bb9RM

Оплюването може да започне сега!

@cybercop понеже си те знаем от над 10 години, очаквам голямо оплюване и тролене 😜

Да ползва, кой, каквото иска. От известно време съм станал обикновен потребител. Не ми се занимава да правя експерименти, да инсталирам, преинсталирам и тествам новости. Само обновявам и работя. Най- баналната дистрибуция и най- консервативната графична среда. Даже ядрото не съм сменил с по- ново.

Ubuntu-18-04.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, cybercop написа:

Да ползва, кой, каквото иска. От известно време съм станал обикновен потребител. Не ми се занимава да правя експерименти, да инсталирам, преинсталирам и тествам новости. Само обновявам и работя. Най- баналната дистрибуция и най- консервативната графична среда. Даже ядрото не съм сменил с по- ново.

Ubuntu-18-04.png

Най-консервативни са RHEL/CentOS, Slackware 😆 там с години не се променя нищо, щом работи.

Но понеже те знам че обичаш да тролваш като пусна нещо за Calculate Linux :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Росен Р. Александров написа:

Най-консервативни са RHEL/CentOS, Slackware 😆 там с години не се променя нищо, щом работи.

Но понеже те знам че обичаш да тролваш като пусна нещо за Calculate Linux :D

Няма да пускам нищо, защото не ме интересува. Толкова очакваш някой да започне да спори с теб, че не си прочел, какво съм написал. Колкото и да съм изостанал, не вярвам да се е появила графична среда с име "RHEL/CentOS, Slackware".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, cybercop написа:

Колкото и да съм изостанал, не вярвам да се е появила графична среда с име "RHEL/CentOS, Slackware".

А кога се е появила такава с име Убунту и Дебиан? Средите са едни и същи навсякъде, и само няколко дистрибуции разработват свои собствени. Нищо не очаквам, просто знам че от години винаги като видиш вълшебните думи Calculate Linux и започваш злобно да тролиш, за това беше закачката ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Росен Р. Александров написа:

А кога се е появила такава с име Убунту и Дебиан? Средите са едни и същи навсякъде, и само няколко дистрибуции разработват свои собствени. Нищо не очаквам, просто знам че от години винаги като видиш вълшебните думи Calculate Linux и започваш злобно да тролиш, за това беше закачката ми.

По-голем трол от линуксчия забит с некаква нечувана дистрибуция, има ли??? Калкулатор Лайнoкc турил нашия и вече вижте ме кой съм аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@терминалтора, стига с тия ядосани реакции, ами излез от крематориума и влез в живота с windows 10 последната версия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Hot Bastard написа:

@терминалтора, стига с тия ядосани реакции, ами излез от крематориума и влез в живота с windows 10 последната версия

на 4.02.2020 г. в 13:04, Hot Bastard написа:

То в днешно време всичкия софтуер е така. Такава е модата. Всеки ден се пускат нови версии, а потребителя е длъжен да ъпдейтва, на никой разработчик не му пука дали има бъгове, защото утре пак ще пуснат нова версия която уж ги оправя, хората пак ще ъпдейтнат и така до безкрай. Не е като едно време когато пускаха нова версия веднъж на няколко години, но тествана и работеща. Свършиха се тия времена. Свиквайте, и по-зле ще става. Телеметрията и постоянните ъпдейти, не само на ОС, ами на всичкия софтуер, вече е прието като нещо нормално и задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Hot Bastard написа:

Розовите очила добре ли ти действат? Само такива като тебе с розови очила ползват само един вид операционна система, а който наистина разбира ползва всичко. С колегите в моята фирма ползваме Уиндоус 7 и 10, няколко Линукса, Мак и Андроид. Ти си стой на тъмно с тия розови очила щом искаш, но не обиждай тези, които разбират. Интернет нямаше да съществува ако го нямаше Линукс, но ти пречат пустите му очила да стоплиш.

п.п. Рядко си позволявам толкова остро да коментирам, но ти прекаляваш с незнанието и некомпетентността си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...