Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

cybercop

Снимки на Вашия Linux - част 2

Препоръчан отговор

Това е отделна тема. Но за телевизия - телевизор, за телефония - телефон и т.н. :)

......рискувам да влеза в спор с Вас ,моите уважения , но няма да се съглася с мнението Ви по простата причина че и телевизора и телефона са си вид компютри , така че в тоя ред мисли компютъра също спокойно може да мине за телефон или за телевизар , - зависи от предпочитанията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......рискувам да влеза в спор с Вас ,моите уважения , но няма да се съглася с мнението Ви по простата причина че и телевизора и телефона са си вид компютри , така че в тоя ред мисли компютъра също спокойно може да мине за телефон или за телевизар , - зависи от предпочитанията.

Може, никой не казва че не може. Но от лична практика съм се убедил че специализираните устройства са по-добри. И говорейки за компютри телефона и телевизора от скоро са и компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, никой не казва че не може. Но от лична практика съм се убедил че специализираните устройства са по-добри. И говорейки за компютри телефона и телевизора от скоро са и компютри.

....в днешно време вече говорим за унифициране и съвместяване на функционалностите - целта е повече от ясна , а и идеята ми допада .Съгласен съм със тезата за специализираните неща но за съжаление започва да става неприложима в широк аспект към днешн адата при положение че вече говорим за "интернет на нещата" , а специализираните устройства отстъпват място на унифицираните и за напред ще се срещат само там където е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....в днешно време вече говорим за унифициране и съвместяване на функционалностите - целта е повече от ясна , а и идеята ми допада .Съгласен съм със тезата за специализираните неща но за съжаление започва да става неприложима в широк аспект към днешн адата при положение че вече говорим за "интернет на нещата" , а специализираните устройства отстъпват място на унифицираните и за напред ще се срещат само там където е необходимо.

УНифицираните са по-скоро за customer електроника, слава богу при разни вградени устройства не им е дошла на ума подобна идея :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

УНифицираните са по-скоро за customer електроника, слава богу при разни вградени устройства не им е дошла на ума подобна идея :)

...да има логика , но за съжаление в близките години ще сме свидетели и на подобен процес , казвам за съжаление ..!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми постнеш ли GTK+ темата и тази за рамките на прозорците (Xfwm4), ако не са от една тема.  Благодаря ти предварително.

П.П.: Ако махнеш отметката от "Показване на програмите по описание", менюто изглежда доста по подредено.

http://s19.postimg.org/p8j2tdu0h/whisker.png

Редактирано от cybercop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми постнеш ли GTK+ темата и тази за рамките на прозорците (Xfwm4), ако не са от една тема.  Благодаря ти предварително.

П.П.: Ако махнеш отметката от "Показване на програмите по описание", менюто изглежда доста по подредено.

http://s19.postimg.org/p8j2tdu0h/whisker.png

GTK+

w7-n.tar.gz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря !

Съветвам те да вземеш една GTK3 интеграция от друга тема (примерно Greybird) и да я сложиш в папката с темата. Иначе, GTK3 елементите ще изглеждат, като в старите версии на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак madbox, най ми допада напоследък  Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от yogle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Творения на изкуството виждам тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SolydXK - от Юли 2014 рийлийз. С КДЕ 4.13.3 - работи сравнително сполучливо на Acer Aspire 7542G

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези, които умеят да се радват на скуката :

http://s19.postimg.org/6z0emvt4h/ubuntu14041.png

Почти нищо не се променя, системата просто си работи. По един или два пъти в седмицата идват незначителни актуализации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SolydXK - от Юли 2014 рийлийз. С КДЕ 4.13.3 - работи сравнително сполучливо на Acer Aspire 7542G

Публикувано изображение

Хехе, може ли тапетчето? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо кой знае какво, днеска се пробвах да направя, нещо като Screencast-че на моето декстопче/сървърче и какво ли още не :), дистрибуцията е, както можеби се досещате CentOS 6.5

Ако го виждате, значи съм успял да го кача :P

Наслаждавайте се на ефекти :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравих за това че КДЕ също не поддържа MTP.

Отдавна си поддържа и дори много по-добре работи от gMTP, поне за Андроид 4.1 и 4.2.2. Инсталирай си kio-mtp и си готов, но за Андроид има още по-добра програма kdeconnect - перфектна. Ако си със слушалки ти паузва музика и ти изписва кой те търси, освен това получаваш нотификациите от телефона и състоянието на батерията :) И това, което не се вижда от моята снимка, тапета, който за фенове на KDE -> http://www.andmarios.com/en/2010/03/wallpaper-kde-logo-textured/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи ден пробвах Office 2007, че един приятел ме издразни, че се върнал на Windows, защото, видиш ли, не можел да използва великия и незаменим офис, опитал, ама не можел да се инсталира... Работа за пет минути, буквално:

Редактирано от Mozo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И през ум не ми е минавало да инсталирам MSOffice. Ползвах Openoffice още когато работех под Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз "пропагандирам" из няколко форума, че Kingsoft Office, сега WPS, работи перфектно, няма джава, на моя лаптоп, по-горе се вижда какъв е, стартира точно толкова бързо колкото от клипчето на Mozo. Аз мразя офиси, но явно много хора са направо "зависими" от тях и получвам оттук оттам някой файл и не съм имал проблем с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен Libre също ми върши идеална работа, но... Зомбита...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...