Премини към съдържанието
stewie

Как да се бръснем "правилно" (men only;))

Препоръчан отговор

Добра темичка, аз си ги знам тия неща ама докато ги науча .... Въпреки че съм се порязвал точно 2 пъти (не че имам много брада ама все пак си е постижение). На младежта ще им свърши добра работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз без да чета някакви хелпове или manual-и си ги правя тия неща.

Единствено без стъпка 2-ра, щото няма време за нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм имал доста грешки, но вече ще знам за напред как да се бръсна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е fifa ти без втора как фо правиш не знам :) И аз само съм чувал за кърпата и отварянето на порите, но до сега не съм имал оплаквания. Иначе добре са го измислили хората, пък и 30 секунди ако не можем да намерим за да хубави цял ден, какво правим, не кажи ми какво правим biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е fifa ти без втора как фо правиш не знам :) И аз само съм чувал за кърпата и отварянето на порите, но до сега не съм имал оплаквания. Иначе добре са го измислили хората, пък и 30 секунди ако не можем да намерим за да хубави цял ден, какво правим, не кажи ми какво правим biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ами като си се събудил в 7:15, а в 7:20 вече трябва да си навън... да ти кажа и 15 секунди са много biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като видях как се прави сега вече ще се справям и аз като този на картинките :):P:P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо да е само за мъже.Има и жени,които са окосмени по лицето и им се налага да се бръснат. :yanim::yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ohmy.gif Ти ма уби!!! За жените имаше нещо от сорта на кола маска .Неискам някое момиче да ме драска с брадата си :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има кола маска,но лицето е много чувствителна зона и трябва много да се внимава.

За да те успокоя ще ти кажа,че съм виждала само големи жени(30-40г),които са окосмени по лицето. biggrin.gif :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ходи като сом! Да те е страх да погледнеш и да се почудиш какъв цвят са очите й bear_laugh.gif. Аз не мога да издържам нещо кола маската, а да не говорим да ходим по-надолуcrying.gif предпочитам си Veet или Gillette.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М доста полезно и доста познато ... ако сте гледали бащите си докато се бръснат нема да имате нужда да преглеждате линка :) хихи :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има кола маска,но лицето е много чувствителна зона и трябва много да се внимава.

За да те успокоя ще ти кажа,че съм виждала само големи жени(30-40г),които са окосмени по лицето. biggrin.gif  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Ами...окосмяването по лицето на някои жени е нормално...но въпросът е,че обикновенно по-младите жени се грижат повече за лицето си, отколкото възрастните. Нормално е, не е смешно според мен, защото те не са виновни за това....е могат естествено да се погрижат да го няма:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се че могат и не исках да обиждам всички, но просто има такива, които не искат и трябва да се примиряваме да ги гледаме всеки ден така, а после те да се сърдят на света и да се чудят защо никой не ги харесва. От което пък следва, че намразват всички и всичко и се озлобяват и стават още по неприятни. А толкова по-лесно е да събереш малко пари и да отидеш на една лазерна или поне фото епилация...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.