Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

westernN

Грешка при инсталацията на microsoft NET Framework?

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един проблем който ме мъчи вече 2 дена та реших да питам вас, когато тръгна да го инсталирам ми е появява тази грешка:

Публикувано изображение

Въпроса ми е как да оправя тази грешка при инсталацията..
и може ли да ми дадете линк за даунлоад но не ми давайте сайта на microsoft защото не ме пуска от доставчика е.

На windows XP SP2 съм :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново си е същото.. отново се показва тази грешка ! :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо си на SP2? ТОй е спрян от поддръжка вече повече от година (ако не ме лъже паметта)... Премини поне на SP3...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един проблем който ме мъчи вече 2 дена та реших да питам вас, когато тръгна да го инсталирам ми е появява тази грешка:

Публикувано изображение

Въпроса ми е как да оправя тази грешка при инсталацията..

и може ли да ми дадете линк за даунлоад но не ми давайте сайта на microsoft защото не ме пуска от доставчика е.

Слагай SP3 и тогава се опитай да инсталираш, защото SP2 отдавна не се поддържа!

Едит: Колегата Джо ме изпревари с някакви стотни :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, но може ли да ми дадете линк към замунда.. и както уточних по горе не ме пуска в сайта на microsoft. ! :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, но може ли да ми дадете линк към замунда.. и както уточних по горе не ме пуска в сайта на microsoft. ! :@

Това за замунда не е много в правилата на форума. Та сега е времето да уточните и как по-точно не ви пуска в сайта ма Microsoft?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP3 го има и тук в каталозите. Ама то замунда .... та замунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.