Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Записах си тази новата игра сега на лаптопа... Company of Heroes 2 и дадох всичко на макс и я пуснах, тамън да вляза в игра, и компа ми даде син екран и се ресна. После намалих всичко на low и я пуснах. Играх 2 минути и ми крашна видеото... проблеми с амд драйвери и т.н.

Видеото е radeon 4650 1gb, intel duo 2.2 процесор и 4гб рам ддр3. Компа е с профилактика, нова преинсталация и всички нови драйвери... По принцип, когато изтрия драйверите за видеото, искам не искам, лаптопа инсталирва някакви негови сам и  без интернет дори и чак после слагам новите, така казано върху тези старите. С другите игри тоя проблем го нямам засега.

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Записах си тази новата игра сега на лаптопа... Company of Heroes 2 и дадох всичко на макс и я пуснах, тамън да вляза в игра, и компа ми даде син екран и се ресна. После намалих всичко на low и я пуснах. Играх 2 минути и ми крашна видеото... проблеми с амд драйвери и т.н.

Видеото е radeon 4650 1gb, intel duo 2.2 процесор и 4гб рам ддр3. Компа е с профилактика, нова преинсталация и всички нови драйвери...

Според тук за максимални изисквания се искат 2x4850 и то не мобилните им версии. И все пак проблема е във видео драйверите сигурно. Може също да споделите и температурите на компонентите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слабо видео или е..ни драйвери?

Ще дойде да е първото. Обаче ми хареса откровеността на заглавието преди админите да са му придали по благоприличен вид.  :D Всяка игра си има изисквания, не ги ли четеш, преди да започнеш дадена игра?Ако всяка игра ставаше на всяка щайга, никой нямаше да си купува нов комп. без предишния окончателно да се амортизира.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И що за заглавие беше това??? Лаптопите не са за игри, ти какво искаш. Сигурни си прегрял горката машинка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя Black Ops 2 на макс оптионс. Тази игра я пуснах на low и крашнаха драйверите. Процесора не вдига повече от 60-65 градуса. GPU-to ми в момента с мозила и една игра пусната GPU Diode 52 градуса, харда 48... Чета ги в айда. Devil May Cry последната част я играя на макс оптионс също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма, му нищо на лаптоп/а, бе колеги към автора на темата: Продължавай, да играеш няма нищо да му стане на лаптоп/а :D най-много след 1/2 седмици да пускаш теми, с високи температури, и/или лаптоп/а ми замина :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз рядко играя на него. През 1-2 дена дали ще седна да играя някоя игра, но когато седна искам всичко да ми работи през тия 1-2 часа на игра. Затова и ми е чудно защо така се получава с тази игра. 

А до това дали са за игри тия лаптопи... Да, такива като моя явно не вървят много добре за игри, но все пак... Като гледам всеки познат си играе игри на лаптопа за 1000лева, дето е 2 пъти над моя мощен. Явно стават за геймърство, след като има толкова мощни лаптопи за продаване. Едва ли се правят само за програми, но да се върнем на проблема ми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук, никой не може да ти забрани да играеш. Просто с игрите които играеш съкращаваш, живота на лаптоп/а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3345&game=Company%20of%20Heroes%202

Тук изискванията за играта ги покривам. Дори въведох моите параметри и всичко е добре. Но защо показва син екран и крашват драйверите на видеото... Най-новите от амд 4хххх серията съм сложил.

И да попитам също. Видео картата ми какви градуси е нормално да вдига и при нея сменя ли се нещо? Паста или нещо такова или не? В игрите в айда ми изписва 75-80 градуса, че е вдига видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3345&game=Company%20of%20Heroes%202

Тук изискванията за играта ги покривам. Дори въведох моите параметри и всичко е добре. Но защо показва син екран и крашват драйверите на видеото... Най-новите от амд 4хххх серията съм сложил.

И да попитам също. Видео картата ми какви градуси е нормално да вдига и при нея сменя ли се нещо? Паста или нещо такова или не? В игрите в айда ми изписва 75-80 градуса, че е вдига видеото.

Хората ти казаха горе ще го съсипеш бе човек... А сините екрани съм почти 100%, че са от тези натоварвания и вече живеца на машината е много по-малко. Купи си мощен настолен и си играй колкото искаш на него. Лаптопите са за мобилност, не за игри, запомнете го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах, че рядко играя на тоя лаптоп. ама не четете. В седмицата дали ще седна 2 пъти за 2 часа да изиграя някоя игра. Имам си настолен. Просто искам да запиша игри на лаптопа, които ако тръгна на някъде и няма к'во да правя, да губя с тях малко време. 

И пак питам, сменя ли се паста или нещо на видеото или няма такова нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах, че рядко играя на тоя лаптоп. ама не четете. В седмицата дали ще седна 2 пъти за 2 часа да изиграя някоя игра. Имам си настолен. Просто искам да запиша игри на лаптопа, които ако тръгна на някъде и няма к'во да правя, да губя с тях малко време. 

И пак питам, сменя ли се паста или нещо на видеото или няма такова нещо.

Сменя се термо пастата, но не ти препоръчвам да се занимаваш да го разглабяш, защото няма да успееш. Не е много лесно, най-много да счупиш нещо... Най-добре го носи в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз рядко играя на него. През 1-2 дена дали ще седна да играя някоя игра...

"Аз рядко се друсам с хероин. През 1-2 дена дали ще седна да си вкарам някоя игла..." и "От три пъти пе*ерас става ли се?"

...Тук изискванията за играта ги покривам. Дори въведох моите параметри и всичко е добре...

Аз пък като въведа твоите параметри и ми излиза един голям червен хикс за видеото. Ама може и да е добре, не знам.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.