Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте отново съм аз, какво ми казахте в една предишна тема Microsoft NET framework 3.5 не се поддържа на SP2, имам един диск SP3  с български интерфейс.. та въпроа ми е е при преинстлация ми показва грешка с няколко файла и главният който ми пречи е:

kernel32.dll - точно този файл не иска да се форматира и след форматирането на всички файлове не ме пуска към завършвнето так където иска данни за име на компютър и ми излиза син екран. и на него пише че съответният файл липсва.?

Някакви идеи как да го оправя? Само да допълня че когато инсталирам с др windows (др диск) не ми се показва тази грешка?

Редактирано от westernN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си запишеш Windows-а на нов диск :) Явно този ти е надраскан.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама човек, дадоха ти линк... Инсталирай просто SP3, за какво преинсталираш Windows-a? Ахххххххх, ти вече си форматирал... Е браво... Намери си свестен Windows и го запиши.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не все още не съм форматирал, просто знам какво ще стане от предишни преинсталаций!

И ако може наново линк за даунлоад на SP3 и ако може някой да ми обясни как да и го сложа на windows-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E... Толкова ли не можеш да погледнеш в старата тема??? Windows XP Service Pack 3 Build 5512 Теглиш и инсталираш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.