Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

westernN

Проблем преинстлация на wndows xp SP3

Препоръчан отговор

Здравейте отново съм аз, какво ми казахте в една предишна тема Microsoft NET framework 3.5 не се поддържа на SP2, имам един диск SP3  с български интерфейс.. та въпроа ми е е при преинстлация ми показва грешка с няколко файла и главният който ми пречи е:

kernel32.dll - точно този файл не иска да се форматира и след форматирането на всички файлове не ме пуска към завършвнето так където иска данни за име на компютър и ми излиза син екран. и на него пише че съответният файл липсва.?

Някакви идеи как да го оправя? Само да допълня че когато инсталирам с др windows (др диск) не ми се показва тази грешка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си запишеш Windows-а на нов диск :) Явно този ти е надраскан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама човек, дадоха ти линк... Инсталирай просто SP3, за какво преинсталираш Windows-a? Ахххххххх, ти вече си форматирал... Е браво... Намери си свестен Windows и го запиши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не все още не съм форматирал, просто знам какво ще стане от предишни преинсталаций!

И ако може наново линк за даунлоад на SP3 и ако може някой да ми обясни как да и го сложа на windows-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E... Толкова ли не можеш да погледнеш в старата тема??? Windows XP Service Pack 3 Build 5512 Теглиш и инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.