Премини към съдържанието
rado99

Програма с която да конвертирам филм от 4:3 в 16:9

Препоръчан отговор

Здравейте, търся програма която да прави гореспоменатото, но ако може без да реже отгоре и отдолу картината. Ще съм ви благодарен, ако споделите някое лесно за ползване приложение, за което не се налага да четеш сума ти учебници, образно казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако не искаш да има отрязано от картината, ще трябва да я "разпънеш", но тогава ще получиш изкривяване в пропорциите (хората ще ти изглеждат доста по дебели)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xsilisoft Video Converter Platinium . v7.7.2.2013

Сам се сетете от къде..... :)

Също и Ultimate....също толкова добра....

П.П. Оуупс! Не видях , че става дума за преоразмеряване 4:3 към 9:16....мисля , че без изрязване няма такава програма по простата причина , че нещо което го няма , няма от къде да дойде.....Иначе можете да го "разпънете" с всеки плеър мисля (с VLC примерно да го гледате "изтумбено" или обратно пък "смачкано" :) )....Съжалявам!

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, аз бях опитвал с BS Player но реже отгоре и отдолу. Ще пробвам да го разтегля и ще видим какъв ще е ефекта, а ако пък не ще си вържа старият телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.