Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Maniac

MalwareBytes' Anti-Malware - проблеми, дискусии, мнения

Препоръчан отговор

Деинсталирайте Malwarebytes Anti-Malware

ахм ок преинсталвам ,но каде е товА менюто и Website Blocking

ахм ок унинсталван ,но каде е товА менюто и Website Blocking

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ахм ок преинсталвам ,но каде е товА менюто и Website Blocking

Добре де деинсталирайте програмата ,рестартирайте и вижте има ли промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте Malwarebytes Anti-Malware

готово :/ даже и рестартирах машината ,няма промяна деинсталирах и броузери коокиес трих... нз какво още да напрвая мисля си че е днс проблем нещо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем с Malwarebytes' Anti-Malware , не мога да отворя карантината

http://dox.bg/files/dw?a=1a77806384

Колегата може би вече им е писал, но за всеки случай ще пратя клипчето на swandog46, който е един от разработчиците.

Благодарим за съдействието. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте stonit !

Получих отговор от swandog46.

Той съветва да се опитат следните неща:

* 1. За пробата да се смени езика...за предпочитане на английски и да се види дали проблема остава.

* 2. Да се почисти ръчно карантинната папка на MBAM => За Windows XP би трябвало да се намира тук => C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Malwarebytes\Malwarebytes' Anti-Malware\Quarantine

Докладвайте дали има промяна след като изпълните тези неща.

Поздрави ! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте stonit !

Получих отговор от swandog46.

Той съветва да се опитат следните неща:

* 1. За пробата да се смени езика...за предпочитане на английски и да се види дали проблема остава.

* 2. Да се почисти ръчно карантинната папка на MBAM => За Windows XP би трябвало да се намира тук => C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Malwarebytes\Malwarebytes' Anti-Malware\Quarantine

Докладвайте дали има промяна след като изпълните тези неща.

Поздрави ! :blink:

със смяна на езика не става пробвах няколко пъти с разлини езика

по точка 2 нямам папка администратор

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Включена ли е опцията за виждането на скрити файлове и папки ?

В момента не съм с WinXP и не мога да проверя лично, но виж първо за опцията =>

Start => Run => напиши control folders => натисни Enter => отиди на View => сложи отметка пред "Show hidden files and folders" и махни отметката пред "Hide protected operating system files (recommended) => потвърди с Apply.

Пробвай да намериш сега админ акаунта. Ако в него я няма, виж да не е някъде друг акаунт...

В адресната лента на Windows Explorer пейстни %userprofile% и потърси и там...

Провери и следните:

C:\Documents and Settings\<current username>\Application Data\Malwarebytes\Malwarebytes' Anti-Malware\Quarantine

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Malwarebytes\Malwarebytes' Anti-Malware\Quarantine

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на %userprofile% ми изли

за това

Публикувано изображение

намерих карантината на Malwarebytes' Anti-Malware

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на първата снимка имаш Application Data => провери и там.

От втората снимка изтрий всички неща ръчно. Ctrl + A за да ги маркираш всички и след това Del.

Провери и местата които ми каза swandog46...

остави ти още едно:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Malwarebytes\Malwarebytes' Anti-Malware\Quarantine

След това виж дали има промяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

карантината на Malwarebytes' Anti-Malware вече се отваряПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер. Ще му пиша, че всичко е ок вече. Мерси за доклада. Лека и спокойна вечер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Танюшке, така се получава, когато не си кирилизирала ОС правилно! С каква ОС си - ХР,Виста...7? Има теми за кирилизацията, които можеш да прегледаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Танюшке, така се получава, когато не си кирилизирала ОС правилно!

С каква ОС си - ХР,Виста...7?

Има теми за кирилизацията, които можеш да прегледаш!

Други предположения ? С ХР съм ..... Не от е там проблема. Ако обърнете внимание, даже прозорчетата горе са се бъгнали :yanim::)

Редактирано от palavata_tanq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Други предположения ? С ХР съм ..... Не от е там проблема. Ако обърнете внимание, даже прозорчетата горе са се бъгнали :yanim::)

Деинсталация почистване на регистрите и нова инсталация-пробва ли? При включване на друг език пак ли е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Нова съм във форума.Компютъра ми е адски бавен,знам че е от недостатъчно РАм и т.н. Прочтох добри отзиви за тази програма и решиих да я изтегля.Но има чувството,че няма да намери вируси и да ги изтрие.ДАже в момента сканира.Та имам въпроси-тази програма надежна ли е?Ще може ли малко да ми увеличи скоростта?Ще изтрие ли ако има(дано не) вирусите?И една молжа-може ли да пратя имената на програмите ми,на някой който разбира много от компютри,да ми каже кои да изтрия,кои не.Още еедин път казвам,че нямам възможност да закупя Рам,Предваително благодаря на всееки отзовал се.Приятна вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Юфкичке,прочети ТУК,как се оптимизира ОС.

Не си писала каква е твоята !

Виж тази програмка :

http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50934

И как се работи с нея:

http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&showarticle=128

Внимателно прочети и това :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юфкичке,прочети ТУК,как се оптимизира ОС.

Не си писала каква е твоята !

Виж тази програмка :

http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=50934

И как се работи с нея:

http://www.kaldata.com/articles.php?action=show&showarticle=128

Внимателно прочети и това :

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=132819

Имам я тази програма.И с нея трия.А иначе съм с ХР

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В началото съм написал каква е идеята на MBAM:

1. Какво е MalwareBytes' Anti-Malware? - MalwareBytes' Anti-Malware (MBAM) е безплатна, ефективна и лесна за употреба програма за премахване на злонамерен софтуер.

Това не е програма за оптимизиране на операционната система. Във важните теми към, които посочи линк dimd има съвети как да оптимизирате операционната си система. Обърнете им внимание:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=76

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очакваме в близко бъдеще, MBAM да бъде интегриран в VirustTotal. Един от потребителите на форума на MBAM е изпратил запитване и те са потвърдили, че работят върху това. http://forums.malwarebytes.org/index.php?s=&showtopic=49530&view=findpost&p=284163

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,помогнете: пуснах го да ми прави проверка и ми намери доста заразени файлове.Но има друго.Аз съм си сложила кийлогър да ми записва кой какво прави на компа и да знам какво се случва докато ме няма,защото искам само аз да си го ползвам.Както и да е,как да разбера дали тези заразени файлове са на кийлогъра или са някакъв друг вирус?Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели,помогнете: пуснах го да ми прави проверка и ми намери доста заразени файлове.Но има друго.Аз съм си сложила кийлогър да ми записва кой какво прави на компа и да знам какво се случва докато ме няма,защото искам само аз да си го ползвам.Както и да е,как да разбера дали тези заразени файлове са на кийлогъра или са някакъв друг вирус?Мерси предварително.

Прикачете последния лог файл от MBAM - как се казва програмата кейлогер. Би трябвало да се ориентирате по имената и пътя до файловете...

Има и вариянт да изтриете всички открити неща с МБАМ, и ако се "повреди" кейлогера да го преинсталитрате....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо да благодаря за вниманието.И аз мислех за последния вариант, но ако го преинсталирам няма ли да ми се затрие информацията,аз много държа на нея, защото често ми се случва да забравя някоя парола или да ми трябва някой сайт и доста неща и тая програма ми е много полезна като цяло. Иначе това е файлът.

mbam-log-2010-08-22 (14-26-58).txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
mimito28, следвайте инструкциите от тази тема: Системата ми е инфектирана-Какво да правя сега ? Като при стъпка 3) направите Quick Scan (Бързо Сканиране).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...