Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Maniac

MalwareBytes' Anti-Malware - проблеми, дискусии, мнения

Препоръчан отговор

Видях темата. Ама по-добре така, отколкото да е нерешен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен. Дано докладват за тоя бъг. За първи път виждам празна папка да се засече като бацил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.malwarebytes.com/support/lifecycle/business/#lifecycle-matrices

В секцията му ще го спират Malwarebytes antimalware for buisness а в секция Malwarebytes Security няма да го спират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://chrome.google.com/webstore/detail/malwarebytes-browser-exte/ihcjicgdanjaechkgeegckofjjedodee

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/malwarebytes/

Добавка за Файерфокс и Хром.

Махнах си миньор-блокера. Това трябва да е по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.05.2018 г. в 15:59, .Alex&Vanko. написа:

https://chrome.google.com/webstore/detail/malwarebytes-browser-exte/ihcjicgdanjaechkgeegckofjjedodee

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/malwarebytes/

Добавка за Файерфокс и Хром.

Махнах си миньор-блокера. Това трябва да е по-добро.

И аз я сложих ама ... виж къде блокира страницата.

Ако някой иска да им докладва.

2018-06-02_22h10_45.jpg.85b7789747e356365cccf91dc6171287.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Malwarebytes Premium

4 годишен лиценз за 10.56лв. Предназначен е за студенти, но с малко повече усилия, става и за всички. :)

Който има студентски имейл да използва него, а за всички други,  да използват  YOPmail за регистрация. (малко си трябва разучаване на въпросната  YOPmail поща)

Линк към клип в youtube, който показва как се процедира.

Който си го закупи да не забрави да изключи опцията от акаунта си за автоматично подновяване на лиценза след 4г.че тогава ще ви дръпнат автоматично пари за пълен лиценз:
log into the Malwarebytes website --> click the Payment tab --> under auto-renewal click 'Cancel Subscription'

Инфо за тази промоция, взех от друг БГ хардуерен форум, но реших да я  копна и тук за да могат да се възползват повече хора.

Screenshot_1307.png.4043e810a0c58b398f9152f480d19454.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че програмата (особено версия 4) не се разбира с други програми за защита като Kaspersky (ако не е спрян поне модула за Anti-Ransomware защитата). С други думи положението е малко нито риба, нито рак, защото ако се активира Premium версията трябва да се разкара другата инсталирана програма за защита (а според мен има доста по-добри решения за защита в реално време). Ако пък не се активира защитата в реално време, тогава няма да си пречат и ще си работи като допълнителен скенер (който е прекрасен), но тогава няма да има нужда от Premium лиценз, защото и безплатната го може. Та, малко патова ситуация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Само да спомена, че програмата (особено версия 4) не се разбира с други програми за защита като Kaspersky (ако не е спрян поне модула за Anti-Ransomware защитата). С други думи положението е малко нито риба, нито рак, защото ако се активира Premium версията трябва да се разкара другата инсталирана програма за защита (а според мен има доста по-добри решения за защита в реално време). Ако пък не се активира защитата в реално време, тогава няма да си пречат и ще си работи като допълнителен скенер (който е прекрасен), но тогава няма да има нужда от Premium лиценз, защото и безплатната го може. Та, малко патова ситуация.

Така е. При мен проблемът беше неразбирателството с 360 TS. Решението:

1.Пълно деинсталиране на антивирусната програма

2. Инсталиране на Malwarebytes

3. Инсталиране на антивирусната

При спазване на този ред при мен двете програми си работят без да си пречат.

В този ред на мисли смятам, че е добра идея да се направи една важна тема, в която да се споделят сайтове, предлагащи подобни благинки. Идеята е, че в настоящата тема за Безплатен лицензиран софтуер  потребител публикува данин за софтуер, който на него му е направил впечатление ... Но само споделяне на сайтове, без предлагане и дискусии. Смятате ли, че идеята е добра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, 2249 написа:

В този ред на мисли смятам, че е добра идея да се направи една важна тема, в която да се споделят сайтове, предлагащи подобни благинки. Идеята е, че в настоящата тема за Безплатен лицензиран софтуер  потребител публикува данин за софтуер, който на него му е направил впечатление ... Но само споделяне на сайтове, без предлагане и дискусии. Смятате ли, че идеята е добра ?

Всъщност си ама цял подраздел с различни теми ама кой ли чете...

https://www.kaldata.com/forums/forum/265-промоции-на-програми-за-сигурност/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, 2249 написа:

Плащането за Malwarebytes не минава.

Скриншота който съм приложил по-горе, е от моето плащане. Платих с пейпал. При мен имаше проблем с процедурата, докато се опитвах да се регистрирам с браузъра на мозила заради по строгите настройки, включени от мен в Ublock, та пуснах вградения edge в win10 и през него нямах проблеми, защото на него не съм слагал ad blocker.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...