Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

някой с нокия лумия 900 който разбира добре от нея ? Ще съм му много благодарен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускате две теми? Какъв е проблем , обяснете малко как някой, може да разбере какво точно питате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

просто исках някой, който се занимава с Windows Phone ...... да не занимавам други потребители, но може би ако всички коментират ще е по-добре, проблемът е следния.... Синхронизирах си FaceBook  синхронизирах си Windows Live, всичко се появи както трябва, обаче имам един проблем с чата на FacebooK, излизат ми абонатите който са на линия, когато аз им пиша те получават всичко, когато обаче те ми пишат получавам само първото съобщение пратено от тях...след това аз отговарям, те отново получават, пишат ми ...а аз отговор повече не получавам,....влизам от компютъра в профила си и виждам, че хората са ми писали на телефона нищо...от какво може да е това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.