Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусия: Tomb Raider: Legend

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди време имах играта, но след като си преинсталирах компа няколко пъти вече я нямам и реших пак да си я сложа. Когато я инсталирах и реших да я пусна ми показа това

Публикувано изображение

сигурно е нормално, защото няма крак. Като сложих крак излиза това

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 349
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Здравейте! Преди време имах играта, но след като си преинсталирах компа няколко пъти вече я нямам и реших пак да си я сложа. Когато я инсталирах и реших да я пусна ми показа това

Публикувано изображение

сигурно е нормално, защото няма крак. Като сложих крак излиза това

Публикувано изображение

Ами не е нормално да изскара този екран, явно играта има някакъв проблем с Windows-а. Ако всичко е наред и не си сложил крака ще ти изпише нещо от сорта на "Няма сложен диск в СД-Рома" ("No Disk Inserted"). Пробвай да инсталираш играта на ново, също така виж как ти са Видео драйверите и ДиректХ-а.

Второто съобщение го виждам за първи път, така че не знам какво гласи или защо излиза, но е ясно че има проблем с играта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как да мина мястото в England,където има два Змея и едни ръчки,които като ги дръпнеш падат клетки???Как се минава това?Даже незнам как им се взима от живота! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже как да мина мястото в England,където има два Змея и едни ръчки,които като ги дръпнеш падат клетки???Как се минава това?Даже незнам как им се взима от живота! Публикувано изображение

Отдавна съм го играл, но доколкото си спомням, трябва да стреляш първо по камбаните и те привличат змея, чрез звука. Когато си отклони главата, дърпаш ръчката и отгоре ще му падне някаква скала върху главата. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами как да мина онази част в която Аманда се превръща в онова чудовище?Обивам я с меча и когато падне на земята какво да правя,всичко опитах,но не ставал Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Преинсталирах играта, сложих нови драйвери, даже изключих антивирусната.

Нищо не помага :angry: Забива ми през 5 минути.Вече не се сещам какво друго може да се направи Публикувано изображение

Дръпни си от другаде играта или я преинсталирай Публикувано изображение

Ами как да мина онази част в която Аманда се превръща в онова чудовище?Обивам я с меча и когато падне на земята какво да правя,всичко опитах,но не ставал Публикувано изображение

малко по малко и намалява кръвта (не се презарежда напълно) Публикувано изображение

Редактирано от Marian 95 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш докато е на земята и я наръгваш, (с клавиша "Е" ако не се лъжа)

така наколко пъти 3 или 4 зависи от теб

после играта свършва Публикувано изображение

много е елементарна на версиите от едно до пет

се въртях около месец два на тази 4 дни

не ги правят като едно време ТРУДНИИИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш докато е на земята и я наръгваш, (с клавиша "Е" ако не се лъжа)

така наколко пъти 3 или 4 зависи от теб

после играта свършва Публикувано изображение

много е елементарна на версиите от едно до пет

се въртях около месец два на тази 4 дни

не ги правят като едно време ТРУДНИИИ

:) Вярно е!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По лош Райдър от "Legend" до сега не е правен! Той "надмина" с пъти "Angel Of Darkness" . Публикувано изображение

П.П. Тука, разбира се не става въпрос за бъгове, или кофти графика :whist: ...Crystal Dinamics, както винаги в това отношение са си свършили перфектно работата :) .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dosega vsichko trudno minah, na takova typo mqsto spekah. Vlizam v edna staq kydeto ima 3 losta na koito trqbva da se zavyrtq i na posledniq trqbva taka da skocha che da otvorq edna vrata, no Lara vse ne moje da se hvane s dvete ryce i pada, a posle dokato se pokyterq pak tam vratata se e zatvorila, kolkoto i byrzo da go pravq vse se zatvarq dokato stigna do neq. Sigurno reshenieto e neshto lesno, no predpolagam che zashtoto sym rusa i ne moga da se setq. Molq vi pomognete mi. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

По лош Райдър от "Legend" до сега не е правен! Той "надмина" с пъти "Angel Of Darkness" . Публикувано изображение

П.П. Тука, разбира се не става въпрос за бъгове, или кофти графика :ph34r: ...Crystal Dinamics, както винаги в това отношение са си свършили перфектно работата :rolleyes: .

ТОЧНО TOMB REIDER LEGENDS E НАЙ-ДОБРОТО ЗА МОМЕНТА.НЯМА БЪГОВЕ ЯКА ГРАФИКА И, Е ДА МУ СЕ НЕВИДИ ЗАЩО ДРУГИТЕ ЧАСТИ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ИГРАЯТ С ПАД А ТАЗИ НЕ!(между другото не ми се е бъгнал "caps lock"-ът)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Някой да е взимал Легенд-а на 120 %? Тоест със всички cheat-ове чрез time trial-a? не бях я играл отдавна 3-4 месеца а иначе съм я превъртал на 100% около 30 пъти и почнах да я играя на време- time trial Взех най-лесния в Англия и си аквирах безсмъртността от куршумите не обаче ако паднеш отвисоко или в заледена вода и тем подобни!Взех и Боливия Редукс-а за 4-те минути и активирах и чеат-а с който убиваш противника с един изтрел!Взех и чеата в Перу който ти дава безкрайни амуниции за SMG Ammo ама като пробвам в Казахстан и отида до първата тесла гън ми се появява проблем защото искам да предвижа платформата до края за да отида по прекия път до Аманда ама не мога да си наглася до горе цевта за да издарпам платформата докрая!И ако я мръдна надолу зацепва и не мога дори да стрелям ток чрез оръжието!А за чеата при Непал все не мога директно да издарпам отдолу златната кутия за да спестя 2 минути!А пък в Гана имам 12 мин и все не мога да скоча до ръба за да ида по прекия път до Рутланд като спестявам времето до края на първата топка!Някой болен като мен фен на Томб Райдъра ако може да ми помогне особено с проблема в Казахстан!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

моля те да ми кажеш как се активира тоя time trial. пише, че съм го отключила, но не ми се явява като опция въобще. предварително благодаря :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след като вземеш всяко ниво отваряш тайм триала за съответното ниво!Отиваш на опциите и го избираш на трудност!!!-difficult!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че може да ви се стори малко тъпо,ама съм на 38% :angry: и не мога да мина една търкаляща се топка-ако някои ми каже как да я мина ще съм му много благодарна :angry: Благодаря много предварително!! :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш явно за нивото в Гана!Намаляш си от опциите в менюто сензивитет на мешката на 0 и използваш само клавиатурата и готово!Лара няма да ти се мърда постоянно и взимаш с лекото въпросната сцена-после пак си върни настройката на мишката на 10!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нивото гледам че сам забравила да спомена е в "West Africa" а топката е като онея на Индиана Джоунс големи,таркалящи се и гадни :rolleyes: Мерси мисля че ще стане само дето за ся се мачкам на тъпата дупка с тъпите колове :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте някой ако може да ми помогне ще съм много благодарна. какво се прави в croft manor. събрах мисля всички артефакти от големия басейн и още няколко и напълно съм зациклила. не се ли отварят вратите за навън. ако някой може да ми каже някой трик. предварително благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Говориш явно за нивото в Казахстан-това е и последния бос и тук не го убиваш!!!Целта е да вземеш едната част от оръжието което търсиш през цялата игра!Само с него можеш да го убиеш в последното ниво!Първо пускаш тока чрез четирите ръчки които са в покрай теб по стените на стаята!След това сядаш на тесла гън-а и стреляш по четирите топки!Слизаш и чрез ласото взимаш частта кото е в средата на тавана!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Здравейте на всички! И аз ще ви помоля за малко помощ! Незнам как се казва нивото,но: влязох в някакъв хотел и вътре имаше някакво"парти",от там говорих е един, даде ми един ключ и с асансиора се качих на покрива на сградата. Там има един мотор,но не знам как да стигна до него! Благодаря за съвета! П.П.а някои намирал ли е walktrouht във PDF какъвто има Tomb Raider aniversary?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

И аз ще ви помоля за малко помощ!

Незнам как се казва нивото,но:

влязох в някакъв хотел и вътре имаше някакво"парти",от там говорих е един, даде ми един ключ и

с асансиора се качих на покрива на сградата.

Там има един мотор,но не знам как да стигна до него!

Благодаря за съвета!

П.П.а някои намирал ли е walktrouht във PDF какъвто има Tomb Raider aniversary?

Трябва да се покатериш на покрива Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване