Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си  компютър + монитор за макс. 150 лв. компютъра ще се ползва САМО за интернет и ще работи не повече от 1 час на ден .. втора употреба .. за предпочитане от Пловдив за да мога да тествам ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук прилича ли ти на битак? По-форумите си има раздел купува-продава където се търсят подобни неща.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има толкова сайтове за продажба на техника втора ръка. Особенно 1, който даже и го рекламират по телевизора ти си пуснал тука тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето варианти:

http://prodavalnik.com/kompyutr-pc-konfiguratsiya-i26595449

http://prodavalnik.com/statsionaren-komp-i26589417

http://prodavalnik.com/prodavam-nastolen-kompyutr-i26579805

Има и още.За 50-60лв можеш да си вземеш 15-17 инчов монитор TFT.Когато се спреш на нещо пиши, за да видим какво си избрал и преценим дали си заслужава.Но общо взето за 100лв толкова, бе ще върши работа за интернет, но за клипчета по-висока резолюция ще има проблеми!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/nastolen-kompyutr-mishka-klaviatura-tonkolonki-monitor-i26174195#

http://prodavalnik.com/kompyutr-pentium-4-3-ghz-17-monitor-sony-i23348593

http://prodavalnik.com/kompyutr-s-monitor-mishka-klaviatura-i20915859

На тези съм се спрял засега, по-късно ще звънна на продавачите да поразпитам .. кой според вас е най-добър за парите си?

Редактирано от Skittles (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей да купуваш нищо от тия боклуци.Ако работиш с тези 150 лева за начална вноска ще ти стигнат да си вземеш една конфигурацийка от някои дилър  на изплащане с АМД процесор  на стойност 500-600 лева  монитор ХД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нужда от такъв, нужен ми е колкото за фейсбук,скайп и firefox .. няма да го ползвам аз ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нужда от такъв, нужен ми е колкото за фейсбук,скайп и firefox .. няма да го ползвам аз ..

Колегата е дал добра идея. Тия конфигурации с по 512МБ памет вече не стигат дори да си отвориш няколко таба при стартиран само един браузер, освен ако не си на ХР, да си забранил флаш и разни други рестрикции.. Даже и на сборките с 1ГБ не им е лесно. Така че, дори само за целта с която търсиш е добре машината да е с 2ГБ оперативна памет. Ако беше преди няколко години и с по-малко памет нямаше да е проблем, но нещата се промениха...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• CPU: Intel D DualCore 3.0Ghz

RAM: 2GB

HDD: 80 GB

Drive: DVD/RW

Licensie: Windows XP

Videocard Onboard

Soundcard Onboard

Netwerk Gbit Lan

USB 8 x 2.0

+

Keyboard

Mouse

Powercable

+

17inch LCD

Device Type: LCD display / TFT active matrix

Colour: Black

Weight: 4,5 kg

Diagonal Size: 17"

Viewable Size: 17"

Max Resolution: 1280 x 1024 / 75 Hz

Ако можеш да изчакаш 10 дена ще ти изпратя тази конфигурация за 100 евро от Холандия.С 1 година гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Model: DELL Optiplex 745 USDT CPU: Intel Core2Dual E6400 2,13Ghz RAM: 2GB HDD: 80GB Licensie: Windows Vista Videocard Onboard Soundcard Onboard Netwerk Gbit Lan USB 8 x 2.0 Voor maar €56 ---------------------------------------------------------------- Model: DELL Optiplex 755 USDT CPU: Intel Core2Dual E6550 2,33Ghz RAM: 2GB HDD: 160GB Licensie: Windows Vista Videocard Onboard Soundcard Onboard Netwerk Gbit Lan USB 8 x 2.0 Voor maar: €69

Без монитор са тези избери си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей имам идеален комп за теб  

Sempron 3000+ 

1GB RAM DDR400

Дъното e K8NF6P-VSTA на 2800+ докара 2,4Ghz сокет 754.

Asus Radeon X770 128bit

HDD: 80GB 

CD: LG GH24NS95

Winodws 7 му върви даже подкарва и HD клиповете от YouTube горе долу вървят както и Call Of Duty всички до Modern Warfare 2.

Цената е 100лв и да си вземеш един монитор 2-ра ръка за 50лв и си перфектен.

Редактирано от CpuKiller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги. Тук не се правят собствени обяви. Има си място за това. Някак си не виждам смисъл да се праща дърта техника от Холандия при положение че и у нас може да се намери със сходни параметри и не особено по-различна цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един пост, свързан с личен бизнес или докарване на техника от другия край на Европа и автора му ще получи наказание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте колеги просто искаме да помогнем на момчето с най добрия избор не е за лична изгода.

Ако имаш такова желание и намериш нещо изгодно, тогава може да се разберете на ЛС с автора на темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, няма как да чакам толкова време, трябва ми спешно .. Засега се спрях на една оферта в продавалника от Пловдив ще се свържа с продавача и ще обсъдим, ако има проблем най-вероятно ще разгледам по-подробно предложението на @CpuKiller .. съграждани сме .. най-бързо ще се договорим ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.