Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

keyem

Въпрос за Huawei 6609

Препоръчан отговор

Знае ли някой с каква ОС е този смартфон ?  Търся начин за инсталация на Скайпи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знае ли някой с каква ОС е този смартфон ?  Търся начин за инсталация на Скайпи !

Не мисля че този телефон има операционна система. И с този GPRS доста ще се озорите със скайп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля че този телефон има операционна система. И с този GPRS доста ще се озорите със скайп

Защо,има WIFI модул и браузера (опера 10) върши добра работа. Сърфира се в ИН безпроблемно.Значи има някаква ОС !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо,има WIFI модул и браузера (опера 10) върши добра работа. Сърфира се в ИН безпроблемно.Значи има някаква ОС !

Нито броузера нито безжичната връзка са нещо, което има нужда от операционна система. Има вграден фърмуер, който ако желаете можете да наречете ОС. Но това е с много ограничени възможности и не е Андроид, иОС, Бада, Симбиан или Уиндоус Мобайл или Фон

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,съгласен съм....но надали приложението Скайпи се нуждае тогава от изброените ОС ! В ИН срещнах някакво Скайпи за този телефон: http://gallery.mobile9.com/c/huawei-g6609-softwares_4557/1/?fi=53   , но в jar формат !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,съгласен съм....но надали приложението Скайпи се нуждае тогава от изброените ОС ! В ИН срещнах някакво Скайпи за този телефон: http://gallery.mobile9.com/c/huawei-g6609-softwares_4557/1/?fi=53   , но в jar формат !?

С голяма вероятност и операта, която имате е именно джава приложение. Но доколкото знам този скайп вече не се поддържа и има голяма вероятност да не можете да се свържете с нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С голяма вероятност и операта, която имате е именно джава приложение. Но доколкото знам този скайп вече не се поддържа и има голяма вероятност да не можете да се свържете с нея

Да,така е.....!  Пратил съм запитване до супорта на Huawei и чакам отговор  от тях...... !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрият вариант е да влезеш в skype.com с телефона си и ако има налична версия, ще ти покаже линк за изтегляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрият вариант е да влезеш в skype.com с телефона си и ако има налична версия, ще ти покаже линк за изтегляне.

Е,аз от там започнах,но нищо....!?  Свалям някакво Скайпи,като екзе файл и телефона си го разпознава като обикновен файл и си го държи в паметта и никаква движение па нататък....!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype 1.2 320x240 java http://dox.bg/files/dw?a=d1ab16492d Не съм я пробвал, не знам дали ще работи.

E ,за това говорих...тези jar файлове ,компа не ми ги отваря,вероятно нямам жава приложение,ще пробам с телефона !

Благодаря....!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.