Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте някой може ли да ми помогне с добър избор избор на дънна платка за GeForceGTX760.

Процесора е I7-3770К

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте някой може ли да ми помогне с добър избор избор на дънна платка за GeForceGTX760.

Процесора е I7-3770К

Щом процесора е с К отзад значи ще клоквате за това : ASROCK Z77 EXTREME3 /Z77/1155

И темата трябваше да я пуснете в раздела "Нови конфигурации и части" :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко дъно на което работи процесора ще работи и видеокартата. А предразсъдъците към разни марки са само във ваша вреда.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм много доволен от AsRocka и в момента мисля, че са най-добрите на пазара в цена-качество. Но ако не можем да ви вразумим ето това: ASUS P8Z77-V LX /Z77/ 1155

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е I7-3770К

За да Ви предложим добър вариант,моля споделете каква сума имате възможност да отделите.Ето няколко предложения-

GB Z77X-UD5H-WB /Z77/LGA1155

ASUS P8Z77-V PRO /Z77/ 1155

GB Z77X-UP4 TH /Z77/ 1155

MSI Z77 MPOWER LGA 1155

MSI Z77A-G45 GAMING LGA1155

GB Z77X-UD4H

GB Z77X-UD3H

В зависимост от евентуалния бюджет и вашите нужди,може да разгледате тези предложения.Ако искате да ползвате повече екстри като Intel Smart Response,качествено аудио и др. от този тип изберете висок клас дънна платка.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на тези 2 дънни платки

GB Z77X-UD5H-WB /Z77/LGA1155 VS ASUS P8Z77-V PRO /Z77/ 1155 ,oбщто взето това WI-FI  няма да ми е необходимо оптичната връзка си е оптична .Държа повече на качествено аудио .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислено скъпи дъна, ако няма да се прави екстремен овърклок с LN2 или друго екстремно охлаждане. За въздух е много по-разумно дъно за 180-200лв. и отделна аудио карта след като държиш на качествен звук.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asrock Z77 EXTREME4, socket 1155

M-Audio Audiophile 2496

Общо 400лв. , като и двата продукта са с безплатна доставка!

Няма смисал да набиваш 400лв. само за дънна платка , дори и ако няма да клокваш може спокойно да минеш с Asrock Z77 Pro3.

По-горе предложеното дъно е с олични харектеристики за цената на която се продава!

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.