Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nikolay Spasov

Дънна платка за GeForceGTX760

Препоръчан отговор

Здравейте някой може ли да ми помогне с добър избор избор на дънна платка за GeForceGTX760.

Процесора е I7-3770К

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте някой може ли да ми помогне с добър избор избор на дънна платка за GeForceGTX760.

Процесора е I7-3770К

Щом процесора е с К отзад значи ще клоквате за това : ASROCK Z77 EXTREME3 /Z77/1155

И темата трябваше да я пуснете в раздела "Нови конфигурации и части" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси но нещо нямам добро мнение за ASROCK.Видеото е ASUS ako може да ми предложиш друго дъно.С уважение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяко дъно на което работи процесора ще работи и видеокартата. А предразсъдъците към разни марки са само във ваша вреда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм много доволен от AsRocka и в момента мисля, че са най-добрите на пазара в цена-качество. Но ако не можем да ви вразумим ето това: ASUS P8Z77-V LX /Z77/ 1155

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е I7-3770К

За да Ви предложим добър вариант,моля споделете каква сума имате възможност да отделите.Ето няколко предложения-

GB Z77X-UD5H-WB /Z77/LGA1155

ASUS P8Z77-V PRO /Z77/ 1155

GB Z77X-UP4 TH /Z77/ 1155

MSI Z77 MPOWER LGA 1155

MSI Z77A-G45 GAMING LGA1155

GB Z77X-UD4H

GB Z77X-UD3H

В зависимост от евентуалния бюджет и вашите нужди,може да разгледате тези предложения.Ако искате да ползвате повече екстри като Intel Smart Response,качествено аудио и др. от този тип изберете висок клас дънна платка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на тези 2 дънни платки

GB Z77X-UD5H-WB /Z77/LGA1155 VS ASUS P8Z77-V PRO /Z77/ 1155 ,oбщто взето това WI-FI  няма да ми е необходимо оптичната връзка си е оптична .Държа повече на качествено аудио .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислено скъпи дъна, ако няма да се прави екстремен овърклок с LN2 или друго екстремно охлаждане. За въздух е много по-разумно дъно за 180-200лв. и отделна аудио карта след като държиш на качествен звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Asrock Z77 EXTREME4, socket 1155

M-Audio Audiophile 2496

Общо 400лв. , като и двата продукта са с безплатна доставка!

Няма смисал да набиваш 400лв. само за дънна платка , дори и ако няма да клокваш може спокойно да минеш с Asrock Z77 Pro3.

По-горе предложеното дъно е с олични харектеристики за цената на която се продава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.