Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DAIMEX

Как да намеря Wifi мрежа с notebook

Препоръчан отговор

Здравейте, Вчера си купих notebook asus x55v Инсталирах windows 7 на български. Имам рутер към компа Въпросът ми е как да си намеря wifi мрежата, защото тоя от нетъоркса ми обяснява, че долу трябва да имам нещо кат стълбичка за обхвата, ама нямам, имах wireless console 3 , но незнам как да търся с нея, тоя ми каза да я пренсталирам ама нищо не стана. Като натисна fn + f2 (дето ми е иконката) пак нищо не става само ми изписва че всички безжични у=ва са включени. Ако някой знае точни инструкции какво да правя ще съм благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Др wi-fi мрежи виждаш ли? Отвори device manager и виж дали нема някоя жълта удивителна за липсващ драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Огледай лаптопа да не би да има и копче за безжичните мрежи . Другото колегата над мен го е казал за драйверите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от драйвърите беше :) благодаря много за съветите  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.