Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преинсталирах си PC-то и като инсталирам League of Legends без никакви проблеми си върви... като си спра PC-то и няма значение кога пак го пусна и играта ми дава следната грешка http://prikachi.com/images.php?images/832/6274832o.png моля ако някой знае как да го оправя да пише незабавно мерси предварително..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.Е. Инсталирай "Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)". Тези пакети са нужни за приложения, които изискват VC++ библиотека. А най-голямата тъпня е, че строго зависи версията, защото използват различни dll файлове т.e. след като преинсталираш, ако си на x64 машина, трябва да инсталираш всичко това : Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x86) Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x64) Като цяло малко хора го правят, защото всеки смята, че като тръгне да инсталира приложение, което изисква тези пакети, те ще са част от самия инсталатор. И това е така в 99% от случаите. В останалите случаи пишат теми по Калдата (примерно)..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т.Е. Инсталирай "Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)". Тези пакети са нужни за приложения, които изискват VC++ библиотека. А най-голямата тъпня е, че строго зависи версията, защото използват различни dll файлове т.e. след като преинсталираш, ако си на x64 машина, трябва да инсталираш всичко това : Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x86) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x86) Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x64) Microsoft Visual C++ 2010 SP1 Redistributable Package (x64) Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2012 Update 3 (x64) Като цяло малко хора го правят, защото всеки смята, че като тръгне да инсталира приложение, което изисква тези пакети, те ще са част от самия инсталатор. И това е така в 99% от случаите. В останалите случаи пишат теми по Калдата (примерно)..

Добре инсталирах ги сега ще видя дали ще прави същия проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пак неми става

При мен се оправи като я изтрих и я инсталирах в (C:)

и аз я инсталирам в (C:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от georgi.georgiev9
      Трябва ми човек спешно който разбира от матлаб  много ви моля СПЕШНО Е!!!!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Bongo1333
      Здравейте не ми дава да си изтегля енда игра от St eam , когато цъкна да я изтегляя ми излиза това.. 
    • от coldrage
      Здравейте, от скоро съм с Ubuntu 18.04. Опитвам се да подкарам една игра, но ми дава следният проблем :
      Wine cannot find the FreeType font library.  To enable Wine to
      use TrueType fonts please install a version of FreeType greater than
      or equal to 2.0.5.
      http://www.freetype.org

Търсих инфо в нета и правих какви ли не опити но не можах да го реша.
      Помагайте, моля!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.