Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте , накратко мишката ми спира да работи и пак тръгва , като се чува звука на usb`то все едно съм я изкарал и вкарал .Не мисля , че проблема е в мишката защото на други компютри работи ( а и пробвах с друга усб мишка и ми изписа "One of the USB devices attached to your computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it " ) .Което ме наведе на мисълта ,че са драйверите усбтата . искам да помоля за малко помощ и информация как трябва да ги ъпдейтна , мишката е logitech G400 , операционната система windows xp sp3 ,  дъното  ASRock G31M-VS .А също така от къде и какви драйвери трябва да сваля .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това го имам инсталирано .не смятам ,че е в него проблема :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в Device Manager дали датата на драйвера е по стара от дата,която е на официалния сайт 

Download.OS.XP По нов от там няма да намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не са разширени гнездата? USB входовете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами и да има разширени не вярвам да са всички , имам 6 и го прави при всички гнезда .

от device manager ми дава това 

post-338842-0-38706300-1372524909_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.