Премини към съдържанието
Programmer-01

Counter Strike 1.6, въпрос за екранна пропорция 16:9, 1366x768

Препоръчан отговор

Здравейте уважаеми съфорумници, искам да ви попитам има ли съществуващ patch или нещо подобно за да подкарам играта counter strike 1.6 с разделителна способност 1366x768? Знам, че играта е стара и не е проектирана да бъде с подобна resolution, но с разделителна способност 1280x720 е крайно незадоволително :( ... Има ли някакъв начин това да стане ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с тази  1366x768 пак е доста гадно,аз карам на 1024х768,като съм избрал "Run in a Windows" и скривам менюто от "Auto-hide the taskbar",доста съм доволен :) екрана не е разтеглив ,все едно играеш на огромните монитори.

Ето и снимка : на това с което играя :

Публикувано изображениеАко искаш ще ти кача и снимка с 1366x768 да видиш какво представлява.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специална тема за "Counter-Strike 1.6" , ползвайте търсачката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си специална тема за "Counter-Strike 1.6" , ползвайте търсачката.

Да нямате в предвид тази тема ? http://www.kaldata.com/forums/topic/204960-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0/

Защото и теглих едно око, но не намерих това, което ми трябва :)

И с тази  1366x768 пак е доста гадно,аз карам на 1024х768,като съм избрал "Run in a Windows" и скривам менюто от "Auto-hide the taskbar",доста съм доволен :) екрана не е разтеглив ,все едно играеш на огромните монитори.

Ето и снимка : на това с което играя :

Публикувано изображениеАко искаш ще ти кача и снимка с 1366x768 да видиш какво представлява.

Благодаря за мнението :). Сега тегля един patch, в който ми е последната надежда :D, ако не стане с него ще пробвам с твоят начин :) a, a онази снимка с 1366x768 какво представлява? Режим на играта в Fullscreen Mode, но с по ниска resolution или .... ?

Редактирано от Programmer-01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играй cs-source или csgo  !Тоя 1.6 ми прилича на Супер Марио!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, но мисля вече да цъкам Source :)  

Редактирано от Programmer-01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.