Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди време uninstall-нах драйверите на втората ми видео карта и го карах с INTEL HD. Сега обаче ми трябва втората, но не мога да намеря модела и никъде. Пробвах с програми като Specy и през Device Manager в Контрол Панела, но никъде не излиза. Също така помня, че беше на AMD, но не ми я намира и през приложението на AMD за detect&install. Та въпроса ми е как да намеря какъв е модела и?

П.С. Не знам дали видео картата се нарича втора, външна и т.н. просто се надявам да ме разберете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време uninstall-нах драйверите на втората ми видео карта и го карах с INTEL HD. Сега обаче ми трябва втората, но не мога да намеря модела и никъде. Пробвах с програми като Specy и през Device Manager в Контрол Панела, но никъде не излиза. Също така помня, че беше на AMD, но не ми я намира и през приложението на AMD за detect&install. Та въпроса ми е как да намеря какъв е модела и?

П.С. Не знам дали видео картата се нарича втора, външна и т.н. просто се надявам да ме разберете.

В спецификацията на лаптопа трябва да я пише каква е картата!Дай модела на лаптопа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих я аз, използвайки Driver Genius.

Ако някой намери и драйвери за нея ще го почерпя (в сайта на производителя не мога да ги намеря нещо..)

AMD Radeon HD 6470M

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 64 битов Уин7 ми трябва, това е за 32, мерси все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези са за Уиндоус 7 64 бита - Download Да беше казал и операционната система.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 64 битов Уин7 ми трябва, това е за 32, мерси все пак.

Хайде скролни и по-надолу - има за всички ОС и архитектури..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде със здраве.

Хайде скролни и по-надолу - има за всички ОС и архитектури..

Аз съм му дал от официалния сайт на АМД, също може само да цъкне на Download-a, който съм прикачил и е готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.