Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kojack

Лаптопа забива след затваряне

Препоръчан отговор

Здравейте,

онзи ден преинсталирах Windows 7-цата 32 бита и от тогава имам следния проблем. Когато реша да затворя лаптопа и след време реша да се върна към работата си на него той забива. Дори дисплея не се включва и трябва да го рестартирам , за да се оправи. Инсталирал съм правилните драйвъри за видео картата (Radeon 5400 series).

Лаптопа е НР G62. Ще Ви бъда благодарен за някоя идея :). Ако може някой да даде линк към точните видео драйвъри да не би нещо да бъркам там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

онзи ден преинсталирах Windows 7-цата 32 бита и от тогава имам следния проблем. Когато реша да затворя лаптопа и след време реша да се върна към работата си на него той забива. Дори дисплея не се включва и трябва да го рестартирам , за да се оправи. Инсталирал съм правилните драйвъри за видео картата (Radeon 5400 series).

Лаптопа е НР G62. Ще Ви бъда благодарен за някоя идея :). Ако може някой да даде линк към точните видео драйвъри да не би нещо да бъркам там.

Заспива или хибернира? Аз имах същият проблем с моя Dell Inspiron 5010. Търсих някакво решение на проблема, но не намерих, на едно място бяха каали само, че вероятно е бъг на OС. След това от Power Options му забраних да хибернира във всички power plan-ове. От тогава не съм го имал този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблем в паметта, драйвер (най често на видеокартата, но ми се е случвало и от драйвер на модем да става), програма... или хардуерен проблем.

за да се намери къде точно е проблема се прави чиста инсталация и се инсталират само 2 драйвера по следния ред

1 чипсет

2 видеокарта (ако е лаптоп с 2 само тоя на вградената и след пробване се слага и тоя на външната)

3 ако няма проблеми след инсталацията на всеки  драйвер/софтуер се тества заспиването, ако има се сменя драйвера на видеокартата...

4. може проблемът да е в биос - обикновено при нов лаптоп...

5. проблем със събиждане имах с компютър когато подкарах паметите в dual channel (2 по 2гб + 1 от 4гб) и се наложи да разбъркам паметите за да не бачкат двуканално...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.