Премини към съдържанието
synsal

Мнение за: TP-Link TL-MR3420, 3G/3.75G Wireless N Router w/USB port

Препоръчан отговор

Здравейте, какво ви е мнението за този рутер:

http://www.jmt.bg/%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B6%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-cID=690/tp-link-tl-mr3420-3g375g-wireless-n-router-wusb-port-pID=11705/?

Трябва ми основно за 3G връзка.

Благодаря!

Редактирано от synsal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3g може да се ползва, когато към usb порта включиш устройства със сим карта (като тия дето продават нашите и чужди gsm оператори). ако си мислиш че ще закачиш рутера към някой кабелен доставчик и ще се закачаш към него с телефона през 3g - няма да стане:

By connecting a UMTS/HSPA/EVDO USB card to the router, a Wi-Fi hotspot is instantly established allowing users to share an Internet connection anywhere 3G/3.75G coverage is available.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3g може да се ползва, когато към usb порта включиш устройства със сим карта (като тия дето продават нашите и чужди gsm оператори). ако си мислиш че ще закачиш рутера към някой кабелен доставчик и ще се закачаш към него с телефона през 3g - няма да стане:

Това ми е пределно ясно.

Питам как се държи рутера по време на работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми е пределно ясно.   Питам как се държи рутера по време на работа.

Имам го от около 2 години, ядове не ми е създавал! Към него са вързани 2 настолни и 2 лаптопа! Единия настолен е с този адаптер!

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам го от около 2 години, ядове не ми е създавал! Към него са вързани 2 настолни и 2 лаптопа! Единия настолен е с този адаптер!

Поздрави :)

Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го имам от близо година и го ползвам на статично айпи, на Мегалан съм. На надписа грее доста (този TP-LINK дето е отгоре), но не мисля че е проблем, защото не забива (само веднъж, понеже аз го ръчках). Не знам как е на 3G.

С две думи: желязна машина !

Редактирано от DD-WRT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера би трябвало да е железен - имам предния модел от 3 години и съм го подлагал на какви ли не неща и държи фронта - справка подписа. По-принцип в новите партиди е сменен пластмасовият корпус, така че нищо чудно да са оправили греенето при фабричния фърмуер (или да са го оправили софтуерно, защото проблемът е по-скоро такъв).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутера би трябвало да е железен - имам предния модел от 3 години и съм го подлагал на какви ли не неща и държи фронта - справка подписа. По-принцип в новите партиди е сменен пластмасовият корпус, така че нищо чудно да са оправили греенето при фабричния фърмуер (или да са го оправили софтуерно, защото проблемът е по-скоро такъв).

Моят 3420 е версия 1.2 и отгоре на надписа кипи буквално, така ще има още какво да се желае относно топлообмена, но явно това не влияе на рутера, понеже не е забивал и се държи безпроблемно вече година и половина.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя 3220 като му сложих Опенврт спря да пари. С дд-врт не съм пробвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя 3220 като му сложих Опенврт спря да пари. С дд-врт не съм пробвал.

Моят е с Firmware Version: 3.12.8 Build 110418 Rel.43954n, но не смятам да сменявам фърма, заради греенето, след като не оказва влияние на работата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.