Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Пичове,коя беше онази игра на Супер Марио,където можехте да играете четирима (двама от тях са Луиджи и Марио) и първо избираш карта,или строиш такава,а после играете,докато не остане само 1,мисля че ...   

Редактирано от capnemo
викане! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам една - Bomberman, но не е със Супер Марио, а други човечета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Super Mario World ? Не съм я играл, така че си нямам и на представа, но само тази знам от Mario серията, която е на голяма карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос: не се сещам коя беше следната игра:

действието се развиваше в космоса;

FPS за PC;

фантастични оръжия и същества (извънземни?)

има заразени с някакъв вирус космонафти (зомбита?);

кръвта се възстановяваше със сини флакони, които се инжектират в дясната ръка с някакъв вид инжектор;

имам някакъв бегъл спомен че може да е от руски дивелъпъри;

Знам че не е много информация, но се надявам на някого да му светне.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос: не се сещам коя беше следната игра:

действието се развиваше в космоса;

FPS за PC;

фантастични оръжия и същества (извънземни?)

има заразени с някакъв вирус космонафти (зомбита?);

кръвта се възстановяваше със сини флакони, които се инжектират в дясната ръка с някакъв вид инжектор;

имам някакъв бегъл спомен че може да е от руски дивелъпъри;

Знам че не е много информация, но се надявам на някого да му светне.

Благодаря!

Някоя Star Wars.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някоя Star Wars.

Не. Със сигурност не е нещо около което се е вдигнало много шум. Да добавя че става дума за далечната 2005-6

Благодаря за предположението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е:

Dead Space или  DooM 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси пичове! Намерих я след 1-часово търсене из каталога на PC Mania, оказа се че си пазят старите статии дори от 1998! Играта е KREED.

Оказа се че наистина са я правили руснаци.

Тежкото е че по тракерите няма нито един сиийдър, включително и в пиратския залив

Благодаря отново за съпорта и поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от Soviet Soldier
      Здравейте,
      при инсталиране и актуализиране на cs go ,всеки път антивирусната открива заплаха и я трие. Единствения начин да се пусне е ,като се изключи nod 32 ,или ако въпросният файл бъде добавен ,като изключение за защитата. Мога ли да получа категоричен отговор на въпроса ,дали реално този файл представлява вреден софтуер ,или nod 32 го засича погрешка?

Самия проблемен файл: steamclient.dll
    • от Sharpirate
      Здравейте!
      Преди няколко дена завърших и публикувах първата си андроид игра: NoTime
      Всичката графика и код зад играта са мое дело. Ще се радвам да споделите мнения, какво ви харесва, какво не и други.
    • от FoxterBG
      Добър вечер. Как мога докато играя League of legends ili cs 1.6 на единия монитор да играя тези игри, а на другия да гледам клипчета в ут. Проблема ми е, че като играя цс 1.6 на единия монитор, а като цъкна на другия нещо, все едно алт и табвам
      Благодаря предварително за помоща
    • от Димитър Станчев
      Здравейте на всички,преди седмица си закупих фифа 17 имах проблем с подкарването и като цяло обиколих много компютърни специалисти и един от тях откри че фифа са прецакали доста хора...( Отговарям веднага - компютърът е с достатъчно висока производителност за играта. ЕА обаче са направили една магария, която шашва доста хора и налага ъпгрейд на хардуера. Приложението е писано за минимум 4 нишки. Дори и да си с някой стар процесор с НТ на минимална честота, играта ще тръгне, а на юбилейния Пентиум на 4 ГХз няма, понеже не се покрива гореспоменатото изискване. ТУК можеш да намериш компромисно решение, но по-добре се оглеждай за смяна на процесора. За всеки случай можеш да провериш дали процесът върви в таск мениджъра. АКо е така, но нямаш картина, то бъди сигурен в горната диагноза и лечение. ) Свалих този файл и подкарах играта,но много насича въобще не може да се играе добре,моля ви ако някой е имал този проблем и знае как да го оправя или има някой заинтересуван от играта можем да се разберем за цена(да му продам дисковете и акаунта) ще съм ви много благодарен!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.