Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

Дата на излизане

November 19, 2013 (NA)
November 13, 2013 (EU)

Платформи

PlayStation 3
PlayStation 4
Xbox 360
Xbox One
Wii U
PC

Разработчик

Ubisoft Montreal

Разпространител

Ubisoft

Официални сайтове
От официалния сайт на играта:

Развиваща се в Чикаго, където централната мрежа от компютри свързва всички и всичко, Watch_Dogs разкрива натиска на технологията в нашето модерно общество. Използвайки града като основно оръжие, вие ще се впуснете в лична мисия да нанесе своя собствена марка правосъдие. Всеобхватната мрежа на Чикаго е известна като "Централна Операционна Система" (ctOS) и контролира почти всички технологии на града и информация - включително ключова дата за всички жители в града.

Вие играете като Айдън Пиърс, брилянтен хакер и бивш престъпник, чийто криминално минало е довело до насилствено семейна трагедия. Търсейки справедливост за случилото се до сега, вие ще наблюдавате и хаквате тези около вас чрез манипулиране на CtOS от дланта на ръката ви. Вие ще се натъкнете на вездесъщите камери за сигурност, ще сваляте лични данни за да откриете мишена, ще контролирате трафика и публичния транспорт за да спрете враг.. и още много и много.

Публикувано изображение 

ГРАДЪТ Е НАШЕТО ОРЪЖИЕ
Watch_Dogs заема място в напълно симулиран жив град. Използвайки телефона на Айдън, вие имате контрол в реално време над инфраструктурата на града. Вие може да обградите врага си и да го вкарате в капан, чрез манипулация на трафика. Може да спрете влак и след това да се качите на него, за да избягате от властите. Почти на косъм да се измъкнете от преследвачи, като вдигнете подвижен мост зад вас. Всичко свързано към ctOS може да се превърне във вашето оръжие.

УЛИЧНО ПРАВОСЪДИЕ
Живеещ във вътрешната част на града, където насилието често е отговорено отново с насилие, Айдън се е научил добре да се справя с уличните боеве. В своето пътешествие, Аидън ще използва срещу враговете си повече от 30 традиционни оръжия.

ВИСОКОСКОРОСТНО ШОФИРАНЕ
За щастие, Айдън няма да се налага да пробягва повечето улици на Чикаго, на крака. Ubisoft Montreal стана партньор със студио като Ubisoft Reflections, чийто екип е зад печелещите доста награди игри за шофиране, като всичко това ще осигури качествена механика за всички, които искат да се движат на четири колела. Вие ще се озовете зад кормилото на над повече от 65 коли – за да имате възможността да пътувате по обширните магистрали на Чикаго.

Публикувано изображение 

ДИНАМИЧНА НАВИГАЦИЯ
Не само, че Watch_Dogs ви дава възможност да се възползвате от ctOS, но също ви позволява да изследвате многото слоеве на Чикаго. Преминавайте през сгради, плоски покриви и изследвайте градските подземия за да се доберете до вашата мишена.

Трейлъри

Walkthrough
Публикувано изображение

Multiplayer
Публикувано изображение

Universe
Публикувано изображение
  • [*]
CtOS [*]Characters [*]Locations

Pre-Orders and Limited Editions
Публикувано изображение

Информационен източник за темата : Watch Dogs Wiki Guide

Редактирано от An0n (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мултиплеър режима "Online Hacking". Гледайте във 1080p за най-добро качество.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Чудя се дали играта ще ми тръгне на моя конфигурация?

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От снощи я играя и като цяло имам добро впечатление, но смятам, че управлението на превозните средства е голям минус. С това убийствено ускоряване от самото начало не мога да преследвам някого качествено или да избягам от ченгетата. Завоите също се вземат тегаво. Май, PC версията ѝ куца като на други игри...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз не мога да я подкарам така или иначе...ще си гледам клипчета на gameplay-a :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се дали играта ще ми тръгне на моя конфигурация?

Ще ти тръгне, даже почти може да се каже че ще лети. С фабрично клокнатата GTX660 върви с 30-50фпс до колкото знам, и това на максимум. Единствено може рамта да те спъне малко, но едва ли ще е голям проблем. Само да си с 64 битова операционна, трябва да е наред всичко  :)

От снощи я играя и като цяло имам добро впечатление, но смятам, че управлението на превозните средства е голям минус. С това убийствено ускоряване от самото начало не мога да преследвам някого качествено или да избягам от ченгетата. Завоите също се вземат тегаво. Май, PC версията ѝ куца като на други игри...?

За жалост, при положение че се разработваше до колкото знам с приоритет за PC, явно се оказва че не е точно така. Контролите са точно като на някой порт. Най-вероятно с пад ще се играе значително по добре, то със мишка дори и прицела е кофти...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С управлението се свиква след време.Доста е аркадно но това не е големия проблем на играта.За жалост играта е доста неоптимизирана.С всичко на макс(без textures) е невъзможно да я играя като хората.Ако стоя на едно място фпс-а е 50-60,но в момента в който почна да се движа има много големи дропове постоянно(пада до 20 редовно докато шофирам).На high настройки е що годе добре(не дропва под 40).За графиката която предлага иска твърде много ресурси.Интересно е,че в момента в който си изключа аудиото(от контролния панел) в играта имам 10фпс отгоре и дропването практически изчезва(ама без звук не си струва да се играе).Като изключа графиката и оптимизацията играта е много приятна.Свежо попълнение в open world жанра,с много интересни елементи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох за голям лаг при PC, дори и при силни машини. Аз я играя на xbox 360 и ме кефи, само ме дразни оправлението на превозни средства, и по специално при завойте, че когато завиеш погледа (камерата) остава да гледа в същата посока а не се върти и тя с теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С управлението се свиква след време.Доста е аркадно но това не е големия проблем на играта.За жалост играта е доста неоптимизирана.С всичко на макс(без textures) е невъзможно да я играя като хората.Ако стоя на едно място фпс-а е 50-60,но в момента в който почна да се движа има много големи дропове постоянно(пада до 20 редовно докато шофирам).На high настройки е що годе добре(не дропва под 40).

За графиката която предлага иска твърде много ресурси.Интересно е,че в момента в който си изключа аудиото(от контролния панел) в играта имам 10фпс отгоре и дропването практически изчезва(ама без звук не си струва да се играе).

Като изключа графиката и оптимизацията играта е много приятна.Свежо попълнение в open world жанра,с много интересни елементи.

Totalbiscuit, се оплаква че с два титана (Nvidia Geforce GTX TITAN), фпс-то му от време на време пада под 60 :D А това определено не говори добре :D Разправят че уж ще оправят тоя бъг с насичанията, но до сега още не се е появил фикс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.