Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет :Имам нокиа 610 -но разбрах ,че нещо са спрели скайпа за този модел. Ако някой има накаква алтернатива за да подкарам скайп нека помага .Мерси!!! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краткият отговор е НЯМА. Причината е, че Lumia 610 e с памет от 512 МБ. Skype за Windows Phone няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Краткият отговор е НЯМА. Причината е, че Lumia 610 e с памет от 512 МБ. Skype за Windows Phone няма да работи.

На 512 върви и лети, тая лумиа е с 256, там е мъка, не, че не работи. От скайп решиха, че няма смисъл на тоя телефон хората да се мъчат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 512 върви и лети, тая лумиа е с 256, там е мъка, не, че не работи. От скайп решиха, че няма смисъл на тоя телефон хората да се мъчат.

Извинете, ако съм допуснал грешка, но новите версии на Skype за Windows Phone отказват да работя ако паметта е под 1 ГБ. За старите версии (ако е имало такива; моята информация е, че за Lumia 610 никога не е имало такава версия) би трябвало да опитате с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допуснал си грешка. Работят и на 512.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допуснал си грешка. Работят и на 512.

Много е възможно, но информацията ми е от първа ръка (попитах за причината). Тоест, новите версии на SS за WP имат по-високи изисквания към обема на оперативната памет. Дано не съм прав и да можете да намерите решение. ;-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дето има една приказка Няма начин да няма начин. Ето ти 2 клипчета от YouTube. Гледай ги. Не знам точно за коя версия става дума (виж в коментарите). В едното става дума, че трябва да рутнеш 610.  първото:

и второто:
Доколкото разбирам трябва, ако искаш Skype на Lumia 610, да отключиш като разработчик телефона и да я изтеглиш някаква версия от тук: http://download.pandaapp.com/windows-phone-app/skype-1.0.0.0-id2045.html?psys=ppc Това е примерно!!! Препратката (за версията) не е е актуална! Аз нямам устройството, за да пробвам. Осведоми се за актуалните версии и на твоя отговорност, пробвай. И пиши какво е станало, за да знаят и други... За отключването гледай и чети тука: http://lumiatips.com/skype-on-nokia-lumia-610.html Дерзай! Редактирано от zmeYpc (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype за Лумия 610 няма, защото телефонът няма достатъчно RAM  (бюджетен телефон е все пак ). Като алтернатива за скайп чат препоръчвам апликацията IM+ (тегли се безплатно от маркетпейс). РАБОТИ  :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype за Лумия 610 няма, защото телефонът няма достатъчно RAM  (бюджетен телефон е все пак ). Като алтернатива за скайп чат препоръчвам апликацията IM+ (тегли се безплатно от маркетпейс). РАБОТИ  :yanim:

но тя е само за чат. А през  Скайп може да говориш- това е фишката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.