Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

значи чудя се кой от двата смартфона да си купя HTC Desire C или Sony Xperia E

Вие кой ще ми препоръчате. Аз за сега съм се спрял на HTC-то. Не искам да ми предлагате друг модел един от двата да е кой е по добрия

П.С. Не знам тази тема дали е за тук за което се извинявам ако не е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от илия кочев
      Здравейте без да исках заложих за компютър в ebay но не го искам стана случайно моля помогнете как да се откажа? 
      Ако въпроса не е за този раздел моля да бъда преместен.
    • от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Мила Д
      Здравейте! Нова съм тук и се надявам скоро някой от вас да даде отговор на един въпрос, който ме мъчи от доста време. 
       А именно - превключих личния си  Инстаграм профил си към бизнес профил и с цел да виждам дейността по качванията, но започнах да виждам негативите... Няма как да го направя поверителен, дори не мога да го изтрия. Опитах се да го върна към личен, пробвах няколко (стотин) пъти, но нищо... Четох навсякъде, има и други хора с този проблем, но решения - никакви. Моля ви за помощ! 
    • от Nj31
      Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 
      https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.