Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

the_flapper

Любима реклама!

Препоръчан отговор

"...ако има две черти, бързо бъзро му звъни, бременна си вече ти" :beer: нещо такова трябва да е било

И аз се сещам за отделни реплики от рекламата.Но целият текст убийме не мога да го измисля. :angry:

Докато четях публикуваните до сега съобщения се сетих за "Уф че мирише".Много сладко детенце и много оригинална реклама. :clap: :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обожавам рекламите на Coca - Cola Company и Garnier. Бренд - мениджърите са си свършили работата отлично, защото рекламите са много издържани, стилни и с послание, което стига до хората :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и на мене любима е кажи баба тенк ю

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми на милка...... и един мармот завива шоколада в станиол - не знам по колко пъти го повтарям това на ден :baby: , другото е ..... режи..... ама няма достатъчно балончета...... айде пак :bye:

смях :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тази баба май на всички ви е любима.

Не е така

Мен много ми харесва рекламата BigSmall

Много хубаво напрамена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да се сетя за коя реклама говориш.Дай повече подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Милка всички реклами са култови но имам особен афинитет към тази на люфле където мечката е вързана за един бор biggrin.gif .... други реклами хммм..... рекламата на Доместос с микроба в таолетната чиния също е много добра :)

Редактирано от Shrek (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми е "любима" онази с онова лайно , което винаги се появява когато вечеряме.Ужасна работа не мога да сваря да взема дистанционното та да сменя канала.

Дълбоко в царството на...................хехехе

Да ви е сладко..... :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми е "любима" онази с онова лайно , което винаги се появява когато вечеряме.Ужасна работа не мога да сваря да взема дистанционното та да сменя канала.

Дълбоко в царството на...................хехехе

Да ви е сладко..... :yanim:

Малее,ей недей,че ям бе!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една реклама на едни дъвки... в която се пееше "You are as cold as ice", та тя много ми харесва. Рекламата на водка Финландия, където един водопад тече на покрива на блок. Също и зимните рекламки на Coca-Cola :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички реклами на перилни препарати и сапуни. Скъсвам се от смях на тях.

Има една реклама на спортната марка Умбро (С едно момче и едно куче). И още една, в която най-върлият екхибиционист тича облечен по стадиона, а играчите, съдията и публиката са голи :doh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз харесвам много реклами... на Стела Артоа, на Амстел, на Спрайт, на Кока Кола,на Стрейт и т.н. и т.н.

Прихванах и аз от манията на един приятел по рекламите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А рекламата на новото Peugeot 207 с калинките гледахте ли? Хилих се на глас като я видях за първи път :)

http://www.trendhure.com/peugeot-207-video

Редактирано от desert_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има още една реклама на пежо, мисля че беше 206. С едни индийци, хващат един слон, който сяда няколко пъти върху една таратайка и после тя придобива формата на пежо 206 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по Дискавъри има една със водни кончета тя е МНОГО хубава

хубава е и тази на Хонда - По едно време я имаше във www.kefche.com със разни части от колата които се таркалят и се бутат

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламите на IKEA и NIKE. Много са оригинални.

От тук може да си дръпнете няколко.

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък са ми любими всички рекламни клипчета на "Coca-Cola"... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Особено последната реклама на Кока-Кола с тема световното в германия ме накара да се хиля ужасно много :);) ;)

Особено накрая когато любовника и мъжа на жената се прегръщат заедно,хахахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха, (яка реклама) аз много не я разбирам, щото всеки път е на шведски, но смисъла го схванах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...