Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

the_flapper

Любима реклама!

Препоръчан отговор

Любимата ми е на wind.it

Брей, тези карти съм ги ползвала... само че къде се завря.. то трябваше да я презаредя, за да я запазя, ама на...

По темата:

Рекламата за Якобс Монарх кафето. Две са - едната, където едно момиченце изпраща аромата от кафето към певеца от ТВ и другата, където момчето кани момичето за по чашка кафе сутринта и от аромата се събуждат родителите му хехе. Спомням си за сутрините, в които се разнасяше такова ухание навсякъде и ставах с удоволствие и отпочинала :).

Другата е на Джонсън.. с много малки бебета, които се чудят защо мама им ползва шампоана хаха. Много готини физиономийки правят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На една бира свързана с много пищящи жени и мъже biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламата за О Пепи!! :yanim: :yanim: :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онази дето рекламират едни сапуни за тоалетната чиния.И я дават с един паток.Много ме кефи рекламата,защото накрая казват:"Няма трудна работа за патето."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имаше една българска, с говорещи крави преди повече от 5 години... не я откривам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одри Туту...супер.

На Шанел винаги много красиви реклами правят.

Онази с Никол Кидман беше режисирана от режисьора на Мулен Руж.

Бижу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одри Туту...супер.

На Шанел винаги много красиви реклами правят.

Онази с Никол Кидман беше режисирана от режисьора на Мулен Руж.

Бижу.

Брандингът е перфектен.

Не само защото рекламата е направена толкова професионално и с този сюжет.

Много е важно лицето на парфюма да хармонизира визуално с аромата. Аз съм маниак (ама много меко казано!) на тема парфюми и за всеки парфюм си представям точно определен образ, точно определен типаж мъж или жена.

Представям си "жената Шанел 5" като дама над средна възраст, без значение блондинка или брюнетка, солидна, въздържана и премерена, но с богато минало, за което загатва тих пламък в очите й. /Като под богато минало далеч нямам предвид това, което веднага изниква като представа в по-семплото съзнание./

Шанел 5 със сигурност не е моя парфюм и не бих ползвала; като дизайнерска линия са безапелационно най-добрите за мен; но за аромати определено не сме на една вълна, макар и да са и трайни, скъпи и качествени. Но правят, да не кажа най-добрите, но едни от най-добрите реклами на парфюми /понеже това е темата/.

Така например за Coco Mademoiselle Кийра Найтли е точно типа момиче, което си представям, когато вдъхна този аромат (за разлика от Шанел 5, този малко повече ми харесва, доста по-лек и фриволен е), и то мноооого преди да гледам рекламата. И като визия, и поведение, цялостно.

http://www.youtube.com/watch?v=8BKZgOVFyGc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брандингът е перфектен.

Не само защото рекламата е направена толкова професионално и с този сюжет.

Много е важно лицето на парфюма да хармонизира визуално с аромата. Аз съм маниак (ама много меко казано!) на тема парфюми и за всеки парфюм си представям точно определен образ, точно определен типаж мъж или жена.

Представям си "жената Шанел 5" като дама над средна възраст, без значение блондинка или брюнетка, солидна, въздържана и премерена, но с богато минало, за което загатва тих пламък в очите й. /Като под богато минало далеч нямам предвид това, което веднага изниква като представа в по-семплото съзнание./

Шанел 5 със сигурност не е моя парфюм и не бих ползвала; като дизайнерска линия са безапелационно най-добрите за мен; но за аромати определено не сме на една вълна, макар и да са и трайни, скъпи и качествени. Но правят, да не кажа най-добрите, но едни от най-добрите реклами на парфюми /понеже това е темата/.

Така например за Coco Mademoiselle Кийра Найтли е точно типа момиче, което си представям, когато вдъхна този аромат (за разлика от Шанел 5, този малко повече ми харесва, доста по-лек и фриволен е), и то мноооого преди да гледам рекламата. И като визия, и поведение, цялостно.

http://www.youtube.com/watch?v=8BKZgOVFyGc

На Coco рекламните кампании, не са просто реклами - те са като малки бижута с изпипан сюжет.

Тази с Одри Туту ми е една от любимите на Шанел.

Като говорим за номер 5, нали се сещаш и за рекламата с Никол Кидман - адски е красива и визуално пипната (тя беше направена от режисьора на Мулен Руж), но пък някак си не успява да осъществи комуникацията.

Иначе и аз на тема парфюми съм фанатик. Шанел 5 на майка ми го подарих, аз лично не съм го позлвала - някак си на нея като дама по й приляга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Coco рекламните кампании, не са просто реклами - те са като малки бижута с изпипан сюжет.

Тази с Одри Туту ми е една от любимите на Шанел.

Като говорим за номер 5, нали се сещаш и за рекламата с Никол Кидман - адски е красива и визуално пипната (тя беше направена от режисьора на Мулен Руж), но пък някак си не успява да осъществи комуникацията.

Иначе и аз на тема парфюми съм фанатик. Шанел 5 на майка ми го подарих, аз лично не съм го позлвала - някак си на нея като дама по й приляга.

Да, точно това имам предвид.:)

Парфюмът за теб си го представям нещо като Euphoria на Калвин Клайн, например.

...

По темата:

Обожавам рекламите на Диема 2 (на и за самата ТВ). Особено със симпатягата, имитиращ Де Ниро. "Yes, you're good...". ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно се смях навремето на тази стара немска реклама, която се пуска основно в киносалони преди прожекция на филм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...