Премини към съдържанието
Goranow

Windows Xp не инсталира драйвър

Препоръчан отговор

Добър Вечер ! Снощи инсталирах Windows XP на лаптопа ми ( Plesio Turbo-X М55V) , но проблема беше следния след като инсталирах всички драйвъри ми остана само този за wi-fi пуснах DriverMax драйвъра се свали пуснах го да се инсталира уж инсталира и изписа Installation Failed , качих друго XP , но проблемът е същия от какво може да е ? :) Благодаря предварително ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър Вечер ! Снощи инсталирах Windows XP на лаптопа ми ( Plesio Turbo-X М55V) , но проблема беше следния след като инсталирах всички драйвъри ми остана само този за wi-fi пуснах DriverMax драйвъра се свали пуснах го да се инсталира уж инсталира и изписа Installation Failed , качих друго XP , но проблемът е същия от какво може да е ? :) Благодаря предварително ! 

проверете какъв е точно контролера и инсталирайте драйверите му. И проверете дали имате SP3 инсталиран

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В device manager вижда ли се устройството?

Да вижда се , но има удивителна върху него П.С; Инсталирах го ръчно , но не намира мрежи 

Редактирано от Goranow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го инсталираш ръчно, изчезва ли удивителната в device manager-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като го инсталираш ръчно, изчезва ли удивителната в device manager-a?

Да 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен модел къде можеш да му видиш характеристиките на това чудо ,драйверите също?!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересен модел къде можеш да му видиш характеристиките на това чудо ,драйверите също?!!!

Доста е старичък пък и не е мой хааха , а и честно казано незнам не съм го търсил донесоха ми го в нас за преинсталация 3 ден седи така :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста е старичък пък и не е мой хааха , а и честно казано незнам не съм го търсил донесоха ми го в нас за преинсталация 3 ден седи така :(

Демек драйвери му намираш чрез драйвермакс само така ли, не може ли чрез хардуерната индетификация да пробваш?!За сайт на производителя няма да питам :) !

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я го виж устройството по hardware id дали няма да му намериш някакъв друг драйвер. В краен случай се сменя лесно wi-fi модула :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я го виж устройството по hardware id дали няма да му намериш някакъв друг драйвер. В краен случай се сменя лесно wi-fi модула :)

Оправих го , но как стана незнам претърпя 3-4 рестарта един след друг и тръгна хаха 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.